Letnie must have w Twoim ogrodzie! ☀️
zdjęcie główne profilu
PRAPA Piotr Rytlewski Autorska Pracownia Architektoniczna

Opis

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Karierę zawodową rozpocząłem w 2005 roku w jednej w poznańskich pracowni architektonicznych współpracując jednocześnie z wieloma wybitnymi architektami.

W roku 2013 założyłem własną autorską pracownię architektoniczną. Jednocząc projektantów wszystkich specjalizacji wykonujemy pełnobranżowe projekty domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych budynków użyteczności publicznej, obiektów służby zdrowia i innych.

Posiadam szeroką wiedzę oraz ukończone szkolenia w dziedzinie projektowania obiektów SPA oraz z współpracuję z firmami wykonawczymi w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do współpracy gwarantując otwartość, profesjonalizm w prowadzeniu projektu od koncepcji po realizację.

Projekty architektoniczne koncepcyjne, budowlane, wykonawcze oraz projektowanie i wykonawstwo obiektów SPA.

SPA container
prywatne SPA w piwnicy
Nowoczesny dom wiejski
szkoła podstawowa
METAMORFOZA RESTAURACJI
prywatne nowoczesne SPA
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności