ATELIER LILLET arch. Karolina Lewandowska - Architekt / projektant wnętrz

Atelier Lillet to studio architektury wnętrz prowadzone przez architekta. Powstałe z myślą o Klientach szukających ciekawych rozwiązań projektowych zgodnych najnowszymi trendami, wysokiego standardu współpracy. Pragniemy tworzyć wnętrza i meble które będą inspirowały. Naszym celem jest tworzenie wnętrz funkcjonalnych opartych o wymagania i potrzeby Klienta, połączone z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku. Każdy zrealizowany projekt kompleksowy znacznie podniesie wartość Nieruchomości i zaoszczędzi Państwa czas.

Oferujemy profesjonalne doradztwo poparte doświadczeniem oraz ciągłym szkoleniem umiejętności i poszerzania wiedzy z zakresu Architektury i Projektowania Wnętrz.

KOMPLEKSOWE PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny, z pasją i zaangażowaniem. Głównym źródłem inspiracji jest dla nas Klient, jego styl życia i potrzeby. Nie tworzymy projektów szablonowo. Na bieżąco szkolimy Nasz zespół, śledzimy najnowsze trendy oraz nowinki technologiczne, nieustannie dążymy do tego by Nasze projekty były coraz lepsze. Poszerzające się grono Naszych Klientów sprawia nam satysfakcję i upewnia w przekonaniu, że doskonale trafiamy w ich gusta.

Projektujemy zawsze w oparciu o preferencje oraz możliwości finansowe Naszych Klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz opiekę na każdym etapie projektu. Stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie Klientów. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi partnerami co minimalizuje ryzyko wystąpienia problemów podczas realizacji.

Zapraszamy do współpracy.