FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz i Krajobrazu

FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz i Krajobrazu - Architekt / projektant wnętrz

Jesteśmy młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem. Studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz w Krakowskiej Szkole Artystycznej dały nam wiedzę niezbędną do tworzenia użytecznych i funkcjonalnych przestrzeni. W naszych przedsięwzięciach stawiamy na świeżość i prostotę przy równoczesnym poszanowaniu klasycznego piękna. Współpraca z klientami indywidualnymi daje nam doświadczenie, które nieustannie wykorzystujemy tworząc niepowtarzalne wnętrza i ogrody.

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące każdy etap projektowania, począwszy od projektów koncepcyjnych po projekty wykonawcze. W swojej pracy bierzemy pod uwagę odmienne gusty oraz możliwości finansowe naszych klientów, co daje gwarancję udanej współpracy.

Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych, usługowych, a także projekty mebli. W zakresie architektury krajobrazu oferujemy projekty ogrodów, parków, placów zabaw, terenów zieleni, małej architektury oraz zagospodarowanie podwórzy, balkonów i tarasów.