Czego szukasz?
Zobacz także

formativ. kasia i michał dudko - Architekt / projektant wnętrz

Jako gdyńscy architekci i absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, od 9 lat oferujemy profesjonalne i generalne wykonanie każdego wnętrza. Wszystkie nasze wnętrza są indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta oraz funkcji jakie mają spełniać.

Zespół, którym kierujemy to ponad 40-stu profesjonalistów, zarówno w dziedzinie projektowania, jak i wykańczania wnętrz. Jako architekci czynnie uczestniczymy we wszystkich etapach powstawania wnętrza począwszy od opracowania szczegółowego projektu w naszej pracowni, poprzez dopracowanie najdrobniejszych detali w fazie produkcji, do ustawienia pieczołowicie dobranych dekoracji. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej zadowolonemu inwestorowi.

Nasze realizacje wyróżnia funkcjonalność, jakość oraz ponadczasowość. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego tworzone przez nas wnętrza cechuje oryginalność oraz indywidualny charakter. Nie pozostajemy obojętni wobec nurtów designerskich i bieżących trendów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze propozycje branży wyposażenia wnętrz w zakresie jakości i funkcjonalności. Nasze projekty są owocem doświadczenia, pasji, wiedzy oraz współpracy z wykwalifikowanymi podwykonawcami.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Trójmieście projektujących wnętrza. Działamy nieprzerwanie od 2003 roku.

Naszym celem jest stworzenie wnętrza skrojonego na miarę , wyrażającego indywidualne potrzeby klienta. W tym celu opracowujemy w naszej pracowni szczegółowy projekt wnętrza aby później móc profesjonalnie i kompleksowo zająć się całym procesem inwestycyjnym.

Jesteśmy generalnym wykonawcą naszych wnętrz, co oznacza że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej klientowi.

Gwarantujemy, że wspólnie stworzona idea w całości znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po pozytywnym zakończeniu udzielamy gwarancji na całą prowadzoną przez nas inwestycję.

Aby stworzyć i zrealizować indywidualne wnętrze zapraszamy na spotkanie, które pozwoli poznać oraz ustalić szczegóły współpracy.

Znajdź nas
Gdynia
WWW
formativ.  kasia i michał dudko
formativ. kasia i michał dudko jest obserwowany przez kirjava
formativ.  kasia i michał dudko
formativ.  kasia i michał dudko
formativ. kasia i michał dudko jest obserwowany przez aghapo
formativ.  kasia i michał dudko
formativ. kasia i michał dudko jest obserwowany przez borcas
formativ.  kasia i michał dudko
formativ.  kasia i michał dudko
formativ. kasia i michał dudko jest obserwowany przez kuhlmann
formativ.  kasia i michał dudko
formativ.  kasia i michał dudko
formativ.  kasia i michał dudko