Hunny Badger - Artysta, designer

Przemycam autorskie plakaty do Waszych domów, inspiruję aranżacjami wnętrz oraz dzielę się darmowymi grafikami do wydruku. Zapraszam serdecznie na hunnybadger.pl oraz do śledzenia mojego konta na Instagramie.

Zawodowo zajmuję się między innymi tworzeniem wizualizacji architektonicznych, projektowaniem wnętrz i ich dekoracją, stąd moje ogromne zamiłowanie do plakatów. To one ożywiają wnętrza i dodają im charakteru. Inspiracją do tworzenia plakatów są moje podróże po Polsce i miłość do tego co polskie.

Moje plakaty kupujesz ekspresowo – w formie cyfrowej. Nie płacisz za przesyłkę plakatu. Tylko od Ciebie zależy wielkość jego wydruku, wybór papieru i koszt z tym związany. Dzięki szybkim płatnościom, plakat możesz powiesić na swojej ścianie jeszcze tego samego dnia!

Moje plakaty polecają się również do druku na innych podłożach, np. na piance PCV, na pleksi, na tworzywie DIBOND. Z plakatu możesz stworzyć niepowtarzalną fototapetę czy naklejkę na ścianę. Na życzenie możliwy również wydruk wielkoformatowy (większy niż standardowy format wydruku A1).