Katarzyna Gruca Pracownia Kreacji - Architekt / projektant wnętrz

OFERUJEMY:

Projektowanie wnętrz na terenie Warszawy i Częstochowy stacjonarnie, oraz całej Polski online (w cenę wliczone są spotkania z Klientem na miejscu budowy)/ Projektowanie wnętrz mieszkalnych/ Projektowanie wnętrz komercyjnych/ Metamorfozy wnętrz/ Usługi dekoratora wnętrz/ Home staging/ Projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz/ Indywidualne podejście do każdego Klienta/ Aranżacje wnętrz w dowolnym stylu/ Zaangażowanie i dyspozycyjność/ Profesjonalne doradztwo/ Konsultacje inżyniera budownictwa, co pozwala na realizację nawet najbardziej oryginalnych pomysłów.

DOSTĘPNE SĄ TRZY WARIANTY PROJEKTÓW:

WARIANT I (projekt podstawowy)

projekt wykonywany na podstawie dostarczonej przez Inwestora inwentaryzacji (rzuty/fotografie wnętrza); aranżacja wnętrza tj. funkcjonalne rozmieszczenie sprzętów na rzucie z góry – rysunki bez wymiarów; fotorealistyczne wizualizacje wysokiej jakości (format jpg) zaprojektowanego wnętrza; WARIANT II (projekt podstawowy + wykonawczy)

projekt wykonywany na podstawie dostarczonej przez inwestora Inwentaryzacji (rzuty/fotografie wnętrza); aranżacja wnętrza tj. funkcjonalne rozmieszczenie sprzętów – rysunki z wymiarami; fotorealistyczne wizualizacje wysokiej jakości (format jpg) zaprojektowanego wnętrza; przekroje lub rozwinięcia ścian zawierające zabudowy i elementy wyposażenia wnętrz; projekt sufitów podwieszanych (jeśli występują w danym wnętrzu) – rysunki z wymiarami; projekt rozmieszczenia gniazdek – rysunki z wymiarami; projekt podłóg – rysunki z wymiarami. WARIANT III (projekt podstawowy + wykonawczy + zestawienie mebli i materiałów wykończeniowych)

projekt wykonywany na podstawie dostarczonej przez Inwestora inwentaryzacji (rzuty/fotografie wnętrza); aranżacja wnętrza tj. funkcjonalne rozmieszczenie sprzętów – rysunki z wymiarami; fotorealistyczne wizualizacje wysokiej jakości (format jpg) zaprojektowanego wnętrza; przekroje lub rozwinięcia ścian zawierające zabudowy i elementy wyposażenia wnętrz; projekt sufitów podwieszanych (jeśli występują w danym wnętrzu) – rysunki z wymiarami; projekt rozmieszczenia opraw oświetleniowych – rysunki z wymiarami; projekt rozmieszczenia gniazdek – rysunki z wymiarami; projekt podłóg – rysunki z wymiarami; propozycja konkretnych mebli dedykowanych zaprojektowanemu wnętrzu.

DODATKOWO – NADZÓR AUTORSKI

możliwość wykonania inwentaryzacji na życzenie Klienta; konsultacje inżyniera budownictwa, przy poważniejszych zmianach konstrukcyjnych; wizyty w salonach sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz wraz z Klientem; spotkania z fachowcami w celu uzgodnienia szczegółów realizacji zgodnie z założeniami projektowymi; dojazd do innych miast. *Ceny poszczególnych wariantów uzależnione są od powierzchni i przeznaczenia projektowanego wnętrza. Zapraszam do zadawania pytań o wycenę poprzez formularz kontaktowy

Potencjalnym klientom pragnę również zwrócić uwagę na fakt, iż cena za projekt to jedynie niewielki procent w skali kosztów jakie niosą ze sobą prace remontowe i budowlane. Inwestycja w aranżację wykonaną przez projektanta pozwala uniknąć błędów technicznych, z których początkowo można nie zdawać sobie sprawy. Dzięki mojej pomocy oszczędzą Państwo czas i pieniądze oraz wyeliminują poprawki.