Playprint - Mapa Zdrapka - Sklep

Moda na Mapę Zdrapkę rozpoczęła się w 2004 roku. Ten wyjątkowy prezent podbił serca internautów. "Scratch Map" budzi ciekawość, intryguje, zachęca do poznawania świata, wspominania podróży lub planowania kolejnych wakacji. Projekty graficzne map wykonały dwie młode polskie artystki.

Playprint Limited drukuje zdrapki od 1974 roku. Serce naszej firmy znajduje się w Dublinie w Irlandii. Tam przepiękne projekty zostają zamienione na wyjątkowy upominek nazywany Scratch Map. Następnie mapy przyjeżdżają do Polski. Stąd wysyłamy wprost do podróżników na całym świecie.

Najpierw powstała mapa zdrapka świata w języku polskim: Mapa Zdrapka Premium©. Ona pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję – została zapakowana na prezent. Skandynawska kolorystyka projektu podbija serca posiadaczy tej mapy. Podaruj ją gdy chcesz komuś dać prawdziwą przyjemność odkrywania.

Mapa Zdrapka VIP© to designerskie arcydzieło. Powstała z myślą o najważniejszych osobach w naszym życiu. Jest to czarna mapa świata z powiększeniem Europy. Jest matowa, pokryta złotą zdrapką i zawiera 21 największych atrakcji turystycznych świata. Mapa Zdrapka VIP© ma elegancką tubę z metalowymi wieczkami. Została wydrukowana w języku polskim. Wybierz ją, gdy okazja jest wyjątkowa!

Dla najmłodszych podróżników dedykowana jest ilustrowana Mapa Zdrapka Europa© w polskiej wersji językowej. Jest to stylowy upominek do pokoju dzieci i młodzieży. Bawi i uczy: odkrywa stolice i nazwy krajów. Zawiera ciekawostki oraz ukryte pod zdrapką przedmioty i zagadki. Ma kolorową tubę, która zachwyca od pierwszego wejrzenia!

Cieszą nas Wasze pochwały! Będziemy trzymać poziom! Dziękujemy za wszystkie opinie i zachęty do projektowania kolejnych wersji map zdrapek.