Projekty

Biała kuchnia w Puńcowie

8 zdjęć

Dziś mamy dla Was pełną sesję białej kuchni z Puńcowa!

Składniki Kuchni: ✓ fronty ramowo-płycinowe lakierowane lakierami kryjącymi w kolorystyce ciepłej bieli to ponadczasowe wykończenie nadające oryginalny charakter kuchni ✓ blaty melaminowane Egger w dębowym dekorze, estetyka połączona z wyjątkową odpornością na uszkodzenia zachowuje jakość i wytrzymałość powierzchni ✓ oświetlenie LED włoskiej marki DOMUS Line gwarantujące długi okres eksploatacji do 50 000 godzin pracy ✓ okucia meblowe firmy Blum (szuflady, zawiasy, siłowniki do frontów górnych) tak dobre, że objęte Dożywotnią Gwarancją Jakości!

Czy to przepis na idealną kuchnię? Bezwzględnie funkcjonalną i bezpieczną dla użytkownika ze względu na dobór materiałów i wyposażenia… a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze na przestrzeni lat jej eksploatowania.

Wyselekcjonowane z naszym doradcą urządzenia kuchenne marek takich jak AEG czy Faber objęte 4 letnią gwarancją producenta oraz armatura Blanco z wieczystą gwarancją na zlewozmywak to korzyści z dokonania zakupu AGD wraz z meblami kuchennymi marki MS-Meble.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego

Komentarze