Co szukasz?
Zobacz także

Z WIDOKIEM

3 zdjęcia

Z WIDOKIEM to dom o prostej formie i nowoczesnym detalu architektonicznym, którego dwuspadowy, stromy dach nawiązuje do tradycji budownictwa rozwijającego się na terenach podgórskich. Połączenie nowoczesnych technologii i materiałów z tradycją jest niewątpliwym atutem tego projektu. Ponadto konstrukcja budynku oraz wykorzystane w nim materiały i technologie wpływają na obniżenie zapotrzebowania na energię do ogrzewania domu, a tym samym na niskie koszty jego eksploatacji.

Jest to gotowy projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem. Dom zaprojektowany dla 4-5-osobowej rodziny. Budynek zaplanowano nadziałkę z wjazdem od strony północnej, jednak jego forma oraz umiejscowienie głównego wejścia powodują, że lokalizacja wjazdu od strony wschodniej jest również możliwa. Dom jest niezwykle funkcjonalny i komfortowy dzięki optymalnemu rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń.

Na szczególną uwagę zasługuje wygodna sypialnia rodziców z wyjściem na przestronny taras, który jest jednocześnie zadaszeniem dla części tarasu znajdującego się na parterze.

Kategoria
Projekt domu
Zabudowa
Domy wolnostojące
Wejście
Od północy
Styl
Nowoczesny
Rodzaj działki
Prostokątna
Rodzaj domu
Dom energooszczędny
Przeznaczenie
Domy jednorodzinne
Powierzchnia użytkowa domu
Średnie (100 – 150 m2)
Liczba pokoi
Salon +3 pokoje
Liczba pięter
Parterowy
Konstrukcja domu
Murowane
Garaż
1-stanowiskowy
Dach
Dwuspadowy

Komentarze