Czego szukasz?
Zobacz także

Osiedle Moderna Mieszkanie 80m2

10 zdjęć

Sypialnia

Centralnym punktem pomieszczenia jest duże łóżko, któremu przytulności nadają tkaniny w odcieniach beżu i szarości oraz miękkie wezgłowie z paneli tapicerowanych. Na przeciwko okna znajduje się pojemna szafa z frontami z eleganckiego, przydymionego szkła. W celu zwiększenia powierzchni do przechowywania, nad łóżkiem pojawiła się zabudowa z zamykanymi szafkami.

Obok stanęło także lustro, które ułatwi wybieranie i przymierzanie ubrań. Zastosowane zostały dwa rodzaje oświetlenia – główne, bardziej intymne oraz boczne lampki, idealne do czytania. Klimatu sypialni dopełnia tapeta z motywem kwiatowym.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym

Powierzchnia została podzielona na 3 strefy: przy wejściu kuchnia, oddzielona od jadalni wyspą w stylu angielskim, a dalej część wypoczynkowa. Przy stole, pod oknem zostało zaprojektowane siedzisko, które pozwoliło na zaoszczędzenie miejsca w części jadalnianej. W salonie znajduje się duża zabudowa meblowa z telewizorem i kominkiem.

Właściciele chcieli mieć możliwość patrzenia tylko na biokominek, tak aby telewizor nie stanowił głównego punktu pomieszczenia. Sprzęt został więc zasłonięty panelem przesuwnym, którego motyw powtórzony jest w kuchni. Charakter wnętrza podkreślają meble i dekoracje hinduskie.

Gabinet

Najważniejszym elementem gabinetu jest ciemne biurko ze złotymi nogami, które zostało ustawione tak, aby światło dzienne dobrze oświetlało blat, a jednoczenie nie przeszkadzało w pracy na komputerze. Na przeciwko znalazła się sofa, pozwalająca wygodnie usiąść i oglądać webinary czy konferencje, która jednocześnie może pełnić funkcję łóżka gościnnego.

Za biurkiem pojawiła się pojemna szaro-błękitna zabudowa meblowa do przechowywania, a pod oknem dodatkowe siedzisko.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
80
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W bloku
Liczba pokoi
3
Dominujący styl
Eklektyczny
Dodatkowa przestrzeń
Z balkonem

Komentarze