Czego szukasz?
Zobacz także

Mieszkanie w Ełku

5 zdjęć

Całe mieszkanie jest utrzymane w stonowanych barwach z kolorowymi, oryginalnymi akcentami. Pokój dzienny z aneksem kuchennym

Pomieszczenie podzieliliśmy na 3 strefy: kuchnię, jadalnię oraz część wypoczynkową. Przedpokój stanowi spójną całość z pokojem dziennym. Część przeznaczona do zostawienia wierzchniego okrycia i butów została oddzielona zabudową meblową, która z od strony wejścia do mieszkania jest siedziskiem, a od strony salonu miejscem do przechowywania.

Właściciele do Ełku przeprowadzili się z Mazowsza i chcieli, żeby w obecnym mieszkaniu pojawiły się akcenty przypominające im ich region. W związku z tym na ścianę z telewizorem trafił motyw łowicki w nowoczesnym, eleganckim wydaniu.

Pokój 11-latka

Pod oknem zaplanowaliśmy biurko połączone z pojemną szafą i regałem na książki. Właściciel pokoju marzył o zamieszkaniu w dżungli – najlepiej z dzikimi zwierzętami. Chcąc spełnić jego marzenie zaproponowaliśmy, żeby na ścianie pojawiała się tapeta przestawiająca tygrysa. Klimat dżungli w pokoju podkreśla także huśtawka, drewniane drabinki do ćwiczeń oraz druciany stolik nocny. Dodatki w pokoju nawiązują kolorystycznie do pomarańczowo – zielonej tapety.

Pokój 9-latka

Pod oknem zaprojektowaliśmy biurko z miejscem do przechowywania książek, a przy wejściu do pokoju pojemną szafę.

Właściciel pokoju jest wielkim fanem jednego ze znanych piłkarzy, sam także lubi grać w piłkę i chciał, żeby w jego pokoju była widoczna jego pasja. W pokoiku pojawiło się zatem miejsce na puchary oraz dekoracje związane z piłką nożną.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
100
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W bloku
Liczba pokoi
4
Dominujący styl
Nowoczesny

Komentarze