Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu

39 zdjęć

Kuchnia w roli głównej. Zdecydowanie jej wielkość dominuje nad resztą mieszkania - w końcu to serce domu. Salon z jadalnią dopełniają całości. Wszystko utrzymane w jasnych, pastelowych barwach podkreśla naturalne światło, wpadające przez cały dzień. Wysokiej jakości materiały oraz jakość wykończeń i detali.

Apartament łączy w sobie meble nowe ze starymi takimi jak łóżko w sypialni czy wymarzony przez właścicielkę fotel w pudrowym różu. W sypialni także zamiast docelowej szafy stoi tymczasowo łóżeczko dla drugiego malucha.

W mieszkaniu znajduje się także niewielki 11 m2 pokoik dziecięcy dla 3 letniego chłopca. Urządzony bardziej w stylu skandynawskim jednak zachowujący kolorystykę panującą w całym apartamencie.

Łazienka to ukłon w stronę klasycznej czerni i bieli. Posiadanie wanny i prysznica stało się możliwe dzięki zlikwidowaniu oddzielnej pralni. W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
70
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W apartamentowcu
Liczba pokoi
3
Dominujący styl
Klasyczny
Dodatkowa przestrzeń
Z balkonem

Komentarze