Czego szukasz?
Zobacz także

Osiedle Mangalia Mokotów

6 zdjęć

Pokój dzienny dzienny i kuchnia

W tym 30 metrowym mieszkaniu główną rolę spełnia prawie 17 metrowy pokój dzienny z aneksem kuchennym. Podzieliliśmy pomieszczenie na dwie strefy - wypoczynkową, w której wyczarowaliśmy kącik do czytania i oglądania filmów oraz kuchenno-jadalnianą. W części wypoczynkowej funkcjonalności i uroku dodaje biały regał, którego oświetlenie dodaje dodatkowego nastroju, a bordowa kanapa idealnie współgra z odcieniami szarości, bielą i drewnianymi elementami. W celu wygospodarowania jak największej przestrzeni połączyliśmy szafkę tv z szafą gospodarczą w przedpokoju. W szaro-białej kuchni zaproponowaliśmy odważny element - miedziane kafelki.

Sypialnia

Występujące w sypialni materiały i kolorystyka nawiązują do dziennej części mieszkania - szarości z dodatkiem koloru bordo i drewnianych elementów. W centrum pomieszczenia znalazło swoje miejsce wygodne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. W sypialni jest także pojemna szafa.

Łazienka

Kolorystyka łazienki jest stonowana, utrzymana w jasnych kolorach - żeby nie przytłoczyć pomieszczenia. Ożywiliśmy ją miedzianą mozaiką, która nawiązuje do reszty mieszkania. Cała ściana WC została przeznaczona na miejsce do przechowywania. Pod blatem zaś znaleźliśmy miejsce na pralkę.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
30
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W bloku
Liczba pokoi
2
Dominujący styl
Skandynawski

Komentarze