Co szukasz?
Zobacz także

ZIELONA ŁAZIENKA

4 zdjęcia

Projekt głównej łazienki w domu, zaprojektowanej dla małżeństwa z dwójką dzieci. Rodzina ta nie boi się nowych doświadczeń i stawia na odważne połączenia we wnętrzach.

Głównym elementem łazienki jest prostokątną wanną wolnostojącą. Na przeciwko niej została zaprojektowana toaleta w zabudowie, oraz duża prostokątna umywalka nablatowa z elegancką szafką w formie komody w bardzo intensywnym kolorze butelkowej zieleni. Nad umywalką znajduje się duże okrągłe lustro i lampy w kształcie świecących kul na obręczach. Całość dopełnia odważna tapeta w egzotyczne zielone pnącza, dodatki z czarnego metalu - wieszak na ręczniki i półka na kosmetyki, oraz drewniany pieniek pełniący funkcję siedziska.

Ta łazienka pokazuje że nie można bać się odważnych połączeń, klasyczna szafka łazienkowa w połączeniu z prostą ceramiką, nowoczesne proste czarne dodatki to sprawia że jest ona naprawdę niepowtarzalna. Tłem dla wszystkich tych elementów są proste białe płytki ścienne w kształcie kafli i gress na podłodze imitujący drewno.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
10
Rodzaj wnętrza
Łazienka
Rodzaj budynku
W domu
Liczba pokoi
1
Dominujący styl
Nowoczesny

Komentarze