APARTAMENT PRZY PARKU

23 zdjęcia

Rzadko architekt ma możliwość projektować dla kogoś, kogo dobrze zna, lubi i szanuje. Tak było w tym wypadku. Kilka lat wcześniej projektowałem poprzedni apartament Pani inwestor. To duże ułatwienie. Startowaliśmy z obustronnym zaufaniem i zrozumieniem. Oboje chcieliśmy zaprojektować luksusowy miejski apartament dla aktywnej bizneswoman.

Trzypiętrowy budynek apartamentowy zbudowany został na skraju jednego z warszawskich parków. Otoczone piękną przyrodą miejsce, oddalone jest zaledwie o 10 minut jazdy od centrum. To doskonała lokalizacja. Od wschodu i południa 160 metrowy apartament otaczają duze tarasy, zwiększające dostępną przestrzeń o kolejne 60 metrów. Z wysokości drugiego piętra roztacza się piękny widok na parkowe jeziorko. Słońce dociera do otwartej na trzy strony świata, strefy dziennej mieszkania, od świtu do zmierzchu.

Na założony, wysoki budżet miał wpływ wysoki standard rozwiązań przekazanych przez dewelopera. Zwłaszcza rozbudowywane instalacje: wentylacyjna, grzewcza i inteligentna w standardzie KNX

Sesje i publikacja w "Czas na Wnętrze" 10/2019 sprawiły mi wielką przyjemność.

Miło mi podzielić się z Państwem informacją, że projekt zdobył prezstiżową EUROPEAN PROPERTY AWARD 2019-2020 w kategorii "apartamenty"

Powierzchnia: 160 mkw Stylizacja: Urszula Niemiro Zdjęcia: Hanna Długosz, zdjęcia detali: Tomasz Markowski

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
160
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W apartamentowcu
Liczba pokoi
4
Dominujący styl
Klasyczny
Dodatkowa przestrzeń
Z tarasem

Komentarze