Kategoria

Województwo

Miasto

Czym zajmują się młodzi projektanci?

Polski sektor wnętrzarski rośnie w siłę, a wraz z jego tendencją wzrostową, na rynku pojawiają się nowi, młodzi projektanci. Projektant wnętrz, który niedawno wkroczył do branży, świadczy profesjonalne usługi projektowania wnętrz, jednak zazwyczaj robi to w konkurencyjnych cenach. Młody, obiecujący architekt wnętrz nie boi się wyzwań. Dalekie od sztampy projekty kuchni na wymiar, blokowa aranżacja salonu w stylu industrialnym, niewielki balkon przeobrażony w strefę wypoczynku - to wszystko może być jego dziełem! Młodym architektom nieobce jest także projektowanie budynków. Bardzo często ich świeże, oryginalne, nowoczesne projekty zgłaszane są do konkursów dla młodych architektów, gdzie zyskują poklask grona wieloletnich specjalistów.

Czego można oczekiwać od młodych projektantów?

Architekt wnętrz, który jest młody, zdolny i ambitny, potrafi sprawnie tworzyć ciekawe i nieszablonowe projekty. Jego ogromną zaletą jest świeże spojrzenie na projektowanie wnętrz i budynków oraz brak jakichkolwiek obaw przed wprowadzaniem niebanalnych, nowatorskich rozwiązań. Opracowywanie konstrukcji budynków oraz aranżacja wnętrz, to dla młodych projektantów praca i pasja jednocześnie. Oprócz tego, młody projektant wnętrz jest bardzo elastyczny i świetnie zorientowany w bieżących trendach - z przyjemnością wychodzi poza utarte schematy wnętrzarskie i chętnie łączy ponadczasowe rozwiązania z aktualnymi tendencjami. Warto wspomnieć, że rodzimy rynek coraz częściej podbijają również młodzi, polscy projektanci mebli. Designerskie fotele, stoliki kawowe oraz meble na wymiar to doskonały sposób na niepowtarzalne i naprawdę dobre wnętrze!

Gdzie znaleźć dobrych młodych projektantów?

Znudziły Cię szablonowe projekty domów? Masz ochotę na ciekawe, designerskie wyposażenie wnętrz? Twoja aranżacja salonu wymaga generalnego odświeżenia? Rozważ współpracę z młodym projektantem wnętrz! Jednym z wirtualnych miejsc, w którym znajdziesz najlepsze oferty młodych designerów, dekoratorów i architektów, jest platforma homebook.pl. Dzięki niej uda Ci się odkryć utalentowanych, młodych twórców, którzy w sposób kompetentny i kreatywny, przeprowadzą metamorfozę w Twoim mieszkaniu lub domu. Dzięki tysiącom zdjęć porównasz dotychczasowe realizacje młodych projektantów i wybierzesz portfolio, które będzie w pełni zgodne z Twoimi oczekiwaniami. W odszukaniu wymarzonego projektanta pomoże Ci specjalna wyszukiwarka homebook.pl, która zawęzi dla Ciebie obszar poszukiwań do danego województwa i miasta. Dzięki temu w kilka chwil zapoznasz się z najlepszymi ofertami młodych projektantów znajdujących się w Twojej okolicy.

Młodzi projektanci Mazowieckie - baza specjalistów

Joanna Pòłtorak-Surowiecka
Warszawa
Projektowanie wnętrz
yo home design
Warszawa
Projektowanie wnętrz: home staging metamorfozy projekty koncepcyjne projekty wykonawcze nadzór autorski
StudioBarw
Konstancin-Jeziorna
gmcspace
Warszawa
Milqa Design
Warszawa
Projektowanie i aranżacja wnętrz pod wynajem lub sprzedaż, home staging, doradztwo.
Velour Home
aranżacja wnętrz, produkcja wysokiej klasy tekstyliów domowych
Piotr Kotarski
Projekty wnętrz, domy, mieszkania, hotele.
magdastruzynska39 @gmail.com
Warszawa
Oferuję projektowanie, aranżację i dekorowanie różnego rodzaju wnętrz mieszkalnych i usługowych w przystępnych cenach. W ramach usługi oferuję pomoc przy doborze materiałów wykończeniowych, pomoc aran ...
Natalia Korotyńska
Projektowanie mebli
Ewa Szostek 2
Warszawa
Projektowanie wnętrz
GoldenArt_Studio
Jako młody artysta nie mogę powiedzieć wiele o sobie... Uwielbiam to co robię i sprawia mi wielką radość, kiedy mogę oderwać się od codzienności i oddać twórczości. Mam nadzieję, że kilka moich prac p ...