Czego szukasz?
Zobacz także

pepco koce narzuty - pomysły, inspiracje z homebook

Koc-narzuta K108-D

Koc-narzuta K108-D

Koc-narzuta dekoracyjna K108-D Kolorystyka: srebrna Skład: 100% poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologii mikroflano zdobiony błyszczącym nadrukiem. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
79 zł
Koc-narzuta dekoracyjna K82-A

Koc-narzuta dekoracyjna K82-A

Koc-narzuta dekoracyjna K82-A Kolorystyka: ecru. Skład: 100% poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Najwyższej jakości, delikatny, lekki i miły w dotyku koc dekoracyjny. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę. Koc nie traci koloru i nie wygniata się podczas użytkowania.
60 zł
Koc-narzuta K97-E

Koc-narzuta K97-E

Koc-narzuta K97-E Kolorystyka: różowa Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
34 zł
Koc-narzuta K97-G

Koc-narzuta K97-G

Koc-narzuta K97-G Kolorystyka: musztardowa (beżowo-żółta) Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
36 zł
Koc-narzuta K119-B

Koc-narzuta K119-B

Koc-narzuta K119-B Kolorystyka: ciemnoturkusowo-złota Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Bardzo puszysty i lekki koc pluszowy, wykonany z delikatnej i wytrzymałej tkaniny mikroflano. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
73 zł
Koc-narzuta K119-A

Koc-narzuta K119-A

Koc-narzuta K119-A Kolorystyka: ciemnozielono-złota Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Bardzo puszysty i lekki koc pluszowy, wykonany z delikatnej i wytrzymałej tkaniny mikroflano. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
73 zł
Koc-narzuta K97-C

Koc-narzuta K97-C

Koc-narzuta K97-C Kolorystyka: beżowa Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
36 zł
Koc-narzuta K97-I

Koc-narzuta K97-I

Koc-narzuta K97-I Kolorystyka: niebieska Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
36 zł
Koc-narzuta K97-D

Koc-narzuta K97-D

Koc-narzuta futrzana K97-D Kolorystyka: ciemnozielona Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
34 zł
Koc-narzuta dekoracyjna K77-A

Koc-narzuta dekoracyjna K77-A

Koc-narzuta dekoracyjna K77-A Kolorystyka: stalowa. Skład: 100% poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Najwyższej jakości, delikatny, lekki i miły w dotyku futrzany koc dekoracyjny. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę. Koc nie traci koloru i nie wygniata się podczas użytkowania.
46 zł
Koc-narzuta K97-F

Koc-narzuta K97-F

Koc-narzuta K97-F Kolorystyka: srebrna Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
36 zł
Koc-narzuta K97-B

Koc-narzuta K97-B

Koc-narzuta futrzana K97-B Kolorystyka: ciemnobeżowa Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
75 zł
Koc-narzuta K121-B

Koc-narzuta K121-B

Koc-narzuta K121-B Kolorystyka: żółta Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Gładki koc szenilowy ozdobiony frędzlami. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
151 zł
Koc-narzuta K120-N

Koc-narzuta K120-N

Koc-narzuta dekoracyjna K120-N Kolorystyka: turkusowo-złota Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Miękki i ciepły koc bawełniano-akrylowy. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
99 zł
Koc-narzuta K124-A

Koc-narzuta K124-A

Koc-narzuta K124-A Kolorystyka: granatowo-złota Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Bardzo puszysty i lekki koc pluszowy, wykonany z delikatnej i wytrzymałej tkaniny mikroflano. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
87 zł
Koc-narzuta K120-M

Koc-narzuta K120-M

Koc-narzuta dekoracyjna K120-M Kolorystyka: biało-złota Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Miękki i ciepły koc bawełniano-akrylowy. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
99 zł
Koc-narzuta K114-E

Koc-narzuta K114-E

Koc-narzuta K114-E Kolorystyka: niebiesko-srebrna Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Bardzo puszysty i lekki koc pluszowy, wykonany z delikatnej i wytrzymałej tkaniny mikroflano. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
73 zł
Koc-narzuta K106-C

Koc-narzuta K106-C

Koc-narzuta dekoracyjna K106-C Kolorystyka: beżowa Skład: 100% poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologii mikroflano z efektem 3D. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
56 zł
Koc-narzuta K120-L

Koc-narzuta K120-L

Koc-narzuta dekoracyjna K120-L Kolorystyka: czarno-złota Skład: 100 % poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Miękki i ciepły koc bawełniano-akrylowy. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
99 zł
Koc-narzuta K116-F

Koc-narzuta K116-F

Koc-narzuta K116-F Kolorystyka: granatowa Skład: 100 % akryl Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Miękki i ciepły koc akrylowy. Modny, pleciony wzór sprawia, że koc swoją fakturą przypomina wełniany sweter. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
111 zł
Koc-narzuta K116-H

Koc-narzuta K116-H

Koc-narzuta K116-H Kolorystyka: różowa Skład: 100 % akryl Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Miękki i ciepły koc akrylowy. Modny, pleciony wzór sprawia, że koc swoją fakturą przypomina wełniany sweter. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
111 zł
Koc-narzuta K96-B

Koc-narzuta K96-B

Koc-narzuta futrzana K96-B Kolorystyka: oliwkowa Skład: 100% poliester Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle delikatnego i miękkiego w dotyku włókna Mikroflano. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
32 zł
Koc-narzuta K100-C

Koc-narzuta K100-C

Koc-narzuta K100-C Kolorystyka: niebieska Skład: 100% poliester. Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Koc wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku włókna, wykonanego w technologi mikroflano. Koc idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne dni. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
53 zł
Koc-narzuta K116-E

Koc-narzuta K116-E

Koc-narzuta K116-E Kolorystyka: turkusowa Skład: 100 % akryl Opakowanie: foliowe Cechy: Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka Idealny do każdego rodzaju wnętrz Uniwersalne przeznaczenie: salon, sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy Opis: Miękki i ciepły koc akrylowy. Modny, pleciony wzór sprawia, że koc swoją fakturą przypomina wełniany sweter. Można go również wykorzystać jako narzutę na łóżko, fotel lub kanapę.
106 zł

Inspiracje

20 zdjęć dla "pepco koce narzuty"

Mieszkanie na Woli - Średnia biała niebieska sypialnia, styl vintage - zdjęcie od Anna Szuflicka Mieszkanie na Woli - Produkt na zdjęciu: Sinsay - Koc z frędzlami - Różowy ze sklepu Sinsay Homebook. Produkt na zdjęciu: NARZUTA LAGOS GRANATOWA ze sklepu Dedekor.pl.
Klimatyczny Kazimierz - Mały beżowy salon, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia otwarta z salonem biała z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kszta ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Mała beżowa sypialnia, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Mała otwarta z salonem zielona z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywak ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia otwarta z salonem z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Dom na wsi - Duża biała sypialnia na poddaszu, styl skandynawski - zdjęcie od emDesign home & decoration Dom na wsi - inspiracje sypialniane - Wszelkie koce, pledy i narzuty niedbale przykrywające łóżko to mój numer jeden w dekoracji łóżka.
Klimatyczny Kazimierz - Mała na poddaszu bez okna łazienka, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia bez okna łazienka, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia otwarta biała zielona z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa, st ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia bez okna łazienka, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Kuchnia, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Mały beżowy salon z kuchnią z jadalnią, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia otwarta z salonem zielona z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmy ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia na poddaszu bez okna łazienka, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Mała z salonem biała z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia jednorzędowa, sty ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Mały beżowy biały zielony salon z kuchnią z jadalnią, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Mała otwarta z salonem biała zielona kuchnia jednorzędowa, styl prowansalsk ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Średnia otwarta z salonem beżowa z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmyw ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Klimatyczny Kazimierz - Mały beżowy salon, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).

Artykuły

20 artykułów dla "pepco koce narzuty"

Przygotuj dom na wiosnę – jak posprzątać, zorganizować i udekorować mieszkanie? Cenne wskazówki

Przygotuj dom na wiosnę – jak posprzątać, zorganizować i udekorować mieszkanie? Cenne wskazówki

Podobną listę zadań możesz przygotować dla **kolejnego pomieszczenia, jakim jest sypialnia**, pamiętając, że tu dodatkowo należy:... - przebrać i wywietrzyć pościel, kołdry oraz poduszki,... - odkurzyć i odwrócić materac, Najlepiej zrobić to w ostatniej kolejności, gdy już uprzątniesz cały kurz i brud z wyższych poziomów... ## Niezbędne akcesoria... [**Wiosenne porządki w domu**](https://pepco.pl/kategorie_produktow/dom/sprzatanie-i-organizacja/) przebiegną sprawnie i skutecznie, tylko jeśli zadbasz o odpowiednie **akcesoria do sprzątania** By utrzymać porządek, **warto zainwestować w [pudełka do przechowywania z Pepco](https://pepco.pl/kategorie_produktow/dom/sprzatanie-i-organizacja/)**, które pomieszczą najpotrzebniejsze produkty sypkie, takie jak makaron, mąka, cukier czy kasze. Mogą to być zarówno drobne, drewniane dekoracje nawiązujące klimatem do wiosny czy zbliżających się Świąt Wielkanocnych, jak również nowe poszewki na poduszki, delikatne zasłony czy elementy wystroju stołu... ... --- -
Wygodne meble do salonu – na co zwrócić uwagę, wybierając sofę lub narożnik?

Wygodne meble do salonu – na co zwrócić uwagę, wybierając sofę lub narożnik?

Kolejnym istotnym aspektem pozostaje funkcjonalny pojemnik, będący idealną skrytką na pościel, koce, narzuty czy poduchy. -
Symbole na pralce – jak czytać oznaczenia na pralce?

Symbole na pralce – jak czytać oznaczenia na pralce?

- **Koc** – specjalny program do prania pojedynczo syntetycznych koców, narzut, pościeli lub kołder -
Kolor szafranowy – jaki to kolor i jak ocieplić wnętrza z użyciem szafranowej barwy?

Kolor szafranowy – jaki to kolor i jak ocieplić wnętrza z użyciem szafranowej barwy?

Wystarczy niewiele – poduszki, koc, narzuta na [kanapę](https://www.homebook.pl/produkty/sofy-i-kanapy), dywanik, a nawet jeszcze mniejsze drobiazgi, jak doniczki czy wazoniki, by ocieplić i ożywić poważną aranżację;... * **dodanie energii** – i poprawa nastroju! Narzuta na [łóżko](https://www.homebook.pl/produkty/lozka), dywanik czy dekoracje to w zupełności wystarczające elementy! -
Świąteczne porządki – od czego zacząć? Sprawdź plan sprzątania przed Świętami

Świąteczne porządki – od czego zacząć? Sprawdź plan sprzątania przed Świętami

... ... ### 14-16.12.2021 – wypierz koce, narzuty i obrusy oraz umyj podłogi Wypierz wszystkie koce, poszewki na poduszki, narzuty i obrusy. -
Metamorfoza domu na wsi – zaglądamy do Pani Magdaleny [PRZED I PO]

Metamorfoza domu na wsi – zaglądamy do Pani Magdaleny [PRZED I PO]

Ogromną rolę odgrywają m.in. ciepłe [tekstylia](/produkty/tekstylia), takie jak koce, narzuty, firanki i obrusy. -
Ogród w stylu boho – jak wprowadzić styl boho do ogrodu?

Ogród w stylu boho – jak wprowadzić styl boho do ogrodu?

Przede wszystkim sięgnij po **kolorowe, wzorzyste tekstylia** (poduszki, koce, narzuty itp.). -
Przytulna sypialnia w odcieniach szarości - 7 pomysłów na aranżację

Przytulna sypialnia w odcieniach szarości - 7 pomysłów na aranżację

Ubrana w ciepłe narzuty, puchate dywany i miękkie poduchy, może stworzyć wyjątkowo kameralny sypialniany anturaż. Miłośnicy prostoty, mogą postawić na stylowe dodatki w stylu scandi - koce, narzuty i kilty. -
3 pomysły na tanią metamorfozę wnętrza

3 pomysły na tanią metamorfozę wnętrza

Przykuwające wzrok **poduszki, dywany, ręczniki, zasłony, rolety, pościele, koce, narzuty, obrazy, kwiaty, wazony i doniczki** świetnie sprawdzą się wszędzie tam gdzie brakuje nam urozmaicenia. Proste półki z desek, poszewki na poduszki, koce, doniczki, dywaniki — słowem wszystko. -
TOP 4 świąteczne wnętrza na Instagramie – ranking redakcji Homebook.pl

TOP 4 świąteczne wnętrza na Instagramie – ranking redakcji Homebook.pl

TOP 4 świąteczne wnętrza na Instagramie – ranking redakcji Homebook.pl Idąc tropem bożonarodzeniowych dekoracji, które urzekają nas **świątecznym klimatem**, postanowiliśmy zajrzeć na **Instagram**. Tam wybraliśmy **4 najpiękniejsze wnętrza**, które błyszczą ciepłym światłem lampek, pysznią się choinkową zielenią i czarują magią wyjątkowych dodatków! Są to stylizacje niezwykle przytulne i urządzone ze smakiem przez pasjonatki dekorowania przestrzeni. Autorkami **wyróżnionych przez nas świątecznych aranżacji** są: **Sylwia** ([@sylahome](https://www.instagram.com/sylahome)), **Marta** ([@mini_malnie_maksymalna](https://www.instagram.com/mini_malnie_maksymalna/)), **Agnieszka** ([@mrs.polkadot](https://www.instagram.com/mrs.polkadot)) i **Patrycja** ([@patmatstudio](https://www.instagram.com/patmatstudio)). Znajdziesz tu zatem **morze świątecznych inspiracji** oraz pomysłów na to, w jaki sposób zamienić swój dom w urokliwy, zimowy azyl. Zapraszamy! **1. Północne nuty w świątecznym domu Sylwii** -- **Syla - We wnętrzu zagościły bowiem **ciepłe, włochate narzutki, puszyste koce** oraz dodatki wykonane z drewnianych elementów. Niezwykle istotnym elementem w salonie pozostają także **mięsiste tekstylia – koce, narzuty i poduszki**.
Jak prać koc? Wszystko o praniu koców z różnych materiałów

Jak prać koc? Wszystko o praniu koców z różnych materiałów

**Podpowiadamy, jak bezpiecznie prać koce z różnych materiałów**... ## Jak prać koc – w pralce czy ręcznie? Koce, nawet te z syntetycznych materiałów, najczęściej są mięciutkie i bardzo przyjemne w dotyku. **Oprócz prania koce warto rozwieszać regularnie na świeżym powietrzu**. **To też Ci się przyda:** [Ciepły koc na zimę – jak wybrać ciepłe koce na zimowe wieczory?] (https://www.homebook.pl/artykuly/6784/cieply-koc-na-zime-jak-wybrac-cieple-koce-na-zimowe-wieczory)... ## Jak prać koce z różnych materiałów? - Agata Brach Architekt... jak prać koc... Fot Marideko przytulny dom... jak prac koc... Fot Marideko przytulny dom... jak wyprać koc
Co to jest pled? Jaki pled wybrać na łóżko i kanapę?

Co to jest pled? Jaki pled wybrać na łóżko i kanapę?

[Koce i pledy](https://www.homebook.pl/produkty/koce-i-pledy) – jaka jest między nimi różnica? Koce są zwykle dość cienkie (co nie znaczy, że nie grzeją) i lekkie, **pledy zaś są grube i tym samym cięższe niż koce**. Tym samym pledy są droższe niż koce. **Koce mogą być z kolei wykonane ze sztucznych materiałów**, jak poliester czy akryl. **Sprawdź też**: [Ciepły koc na zimę – jak wybrać ciepłe koce na zimowe wieczory?] - Ornali... pled a koc
Jaki kolor pasuje do pomarańczowego we wnętrzach? Podpowiadamy

Jaki kolor pasuje do pomarańczowego we wnętrzach? Podpowiadamy

[tekstyliami](/produkty/tekstylia) – zasłonkami, obrusami, narzutami na łóżko, dywanikami. Mogą to być dekoracyjne stoliki, poduszki, [koce i pledy](/produkty/koce-i-pledy/opcje-kolor-pomaranczowy), [narzuty na kanapy](/produkty/narzuty/opcje-kolor-pomaranczowy) czy [dywaniki](/produkty/dywany/opcje-kolor-pomaranczowy-wzor-jednolity), ale również mniejsze przedmioty, jak podstawki pod talerze, obrusy, świeczniki, lampiony czy stroiki. -
5 zmian, dzięki którym ocieplisz wnętrze mieszkania

5 zmian, dzięki którym ocieplisz wnętrze mieszkania

Tekstylia**... ----... - lampa stołowa z białym abażurem... lampa stołowa z białym abażurem... czerwona sofa, biało - czarna narzuta
Jesienna aranżacja sypialni

Jesienna aranżacja sypialni

Miękki koc, kubek gorącej herbaty oraz ulubiona lektura to idealny przepis na walkę z jesiennym chłodem. Wtedy lekkie prześcieradła zastępują ciepłe kołdry i narzuty, a delikatne materiały oraz wzory ustępują bawełnianym tekstyliom i grubo tkanym pledom. Poduszki, pledy, koce, pościel oraz świece i świeczniki to niezbędne dodatki stylowej aranżacji sypialni. - granatowy zagłówek, różowa narzuta, trójkąty na ścianie... różowy zagłówek, biała narzuta, kremowe poduszki
Przegląd jesienno-zimowych trendów z Dekoria.pl

Przegląd jesienno-zimowych trendów z Dekoria.pl

Znajdziemy je m.in. w linii Comics, kolekcji koców, dywanów i kubków od Dekoria.pl. - poduszka z rudym wilkiem... poduszka z biało - czarnym wilkiem... narzuta w biało - czarne wzory
Przepis na przytulne święta z H&M Home

Przepis na przytulne święta z H&M Home

Otuleni ciepłym kocem, oparci o miękkie poduszki, w „towarzystwie” zapalonych świec i z kubkiem ulubionej herbaty możemy sprawić sobie wiele przyjemności. Za pomocą nie tylko świątecznych dekoracji, ale i dodatków, w postaci koców, narzut, poduszek, dywanów, możemy wprowadzić do wnętrza świąteczną, pełną ciepła aurę. W sypialni czy pokoju dziecka stworzymy szczególny nastrój również za pomocą koców, poduszek w świąteczne desenie oraz eleganckiej pościeli. -
Metamorfoza mieszkania na wiosnę? To proste! Pokazujemy sprawdzone sposoby

Metamorfoza mieszkania na wiosnę? To proste! Pokazujemy sprawdzone sposoby

W wiosennych aranżacjach nie ma miejsca na futrzane, kudłate, ciepłe koce, narzuty, ciężkie zasłony czy bawełniane dodatki o grubej fakturze lub splocie. Koce, pledy i grube sploty czynią je raczej gawrą niedźwiedzia zapadającego w długi sen. -
Kolor marsala – jaki to kolor i jak wykorzystać go we wnętrzach?

Kolor marsala – jaki to kolor i jak wykorzystać go we wnętrzach?

Dlatego lepiej wprowadzać go stopniowo i zacząć od drobnych elementów, jak zasłony, koce, narzuty, poduszki czy dywaniki... ... Możesz pomalować jedną ze ścian, np. tę za [łóżkiem](https://www.homebook.pl/produkty/lozka), a na nim położyć **narzutę w neutralnym kolorze lub wręcz przeciwnie – w odcieniach czerwieni**. -
Czym przykryć narożnik lub kanapę i jak ułożyć na nich koc?

Czym przykryć narożnik lub kanapę i jak ułożyć na nich koc?

Jakie narzuty na narożnik i kanapę sprawdzą się, by dodać pomieszczeniu charakteru? Najczęściej [narzuty](https://www.homebook.pl/produkty/narzuty) na narożnik mają **zadanie ochronne**: mają zabezpieczać mebel przed zakurzeniem się czy poplamieniem. To:... ... * **koce na narożnik** – koc to rozwiązanie wybierane najczęściej, a jednocześnie najbardziej praktyczne **Sprawdź także:** [Ciepły koc na zimę – jak wybrać ciepłe koce na zimowe wieczory?] **Narzuty i pokrowce, jeśli są dobrze dobrane, idealnie dopasowują się do kształtów mebla**, dzięki czemu całość prezentuje się znakomicie. -