Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

KONKURS

KONKURS "Wnętrze jak z obrazka" - domowa oaza spokoju

zdjęcie od Kave Home
zdjęcie od Kave Home

Ostatnie dwa lata nauczyły nas, że nawet niewielki balkon czy taras jest na wagę złota. Dzięki nim, mimo lockdownu, można było poczuć trochę wolności. Wielu z nas dopiero teraz odkryło walory tych niewielkich przestrzeni w naszych domach, które dają tak wiele benefitów. Coraz częściej balkony i tarasy służą nam jako domowe ogrody, miejsca do wyciszenia się, relaksu czy spotkań rodzinnych. Na dobre stały się naszymi oazami spokoju, gdzie czas płynie wolno i każdy czuje się szczęśliwy.

Teraz możesz podzielić się z nami swoją aranżacją balkonu lub tarasu i zgarnąć cenne nagrody. Wspólnie z marką Kave Home mamy dla Was niespodziankę – konkurs WNĘTRZE JAK Z OBRAZKA!

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

Jesteśmy hiszpańską marką mebli i dekoracji wnętrz dla tych, którzy szukają czegoś więcej. Produkujemy szeroką gamę wyznaczających trendy, funkcjonalnych i wysokiej jakości elementów, dbając o każdy szczegół w trakcie całego procesu. Zrównoważony rozwój jest integralną częścią naszej marki. Dzięki zastosowaniu naturalnych, pochodzących z recyklingu oraz nadających się do przetworzenia materiałów poszerzamy nasze zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska.

ZASADY KONKURSU

Możesz wziąć udział w naszym konkursie przez Facebook lub Instagram. Wystarczy, że podzielisz się z nami zdjęciem Twojego balkonu/tarasu i pokażesz nam jak wygląda Twoja oaza spokoju. Najciekawszą pracę nagrodzimy bonem o wartości 1500pln do wykorzystania na produkty Kave Home. Dodatkowo, trzech autorów wyróżnionych prac konkursowych otrzyma nagrody pocieszenia w postaci albumów Homebook Design vol. 8. Na zgłoszenia czekamy od 21 czerwca do 5 lipca 2022.

Co oceniamy?

 • Oryginalność.
 • Kompozycję poszczególnych elementów aranżacji.
 • Ogólne wrażenia estetyczne.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

FACEBOOK Dodaj swoje zdjęcie pod postem konkursowym na Facebook TUTAJ. Możesz również krótko opisać dlaczego Twój balkon/taras jest oazą spokoju.

INSTAGRAM Na swoim Instagramie dodaj zdjęcie konkursowe i oznacz je w opisie #wstyluhomebook - tutaj również możesz dodać kilka słów o swojej oazie spokoju.

NAGRODY

 • NAGRODA GŁÓWNA

Bon o wartości 1500pln na zakup produktów Kave Home.

 • 3 NAGRODY DODATKOWE

Albumy Homebook Design vol. 8 – najnowsze zestawienie najpiękniejszych wnętrz zaprojektowanych przez polskie pracowanie, współpracujące z naszym serwisem.

TERMINY

 • Rozpoczęcie konkursu, tj. dzień, od którego Uczestnicy mogą dodawać prace konkursowe – 21 czerwca 2022.
 • Ostatni dzień zgłaszania prac konkursowych – 5 lipca 2022 do godz. 24.00.
 • Wyniki konkursu – 12 lipca 2022. O przyznaniu nagród zadecyduje Jury.
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

 • proste triki na wielkie zmiany
 • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
 • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności