Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Rozstrzygnięcie KONKURSU "Wnętrze jak z obrazka" - domowa oaza spokoju

Wielkie rozstrzygnięcie konkursu "Wnętrze jak z obrazka"- domowa oaza spokoju. W lipcowym konkursie zgłoszono ponad 130 zdjęć pięknych tarasów i balkonów. Dziękujemy za tak liczny odzew i dzielenie się z nami waszymi "oazami spokoju". Zauważyliśmy, że szczególnie do gustu przypadły wam balkony i tarasy w stylu boho. Pięknie prezentowały się na zdjęciach! Kto nie zdążył zobaczyć realizacji zapraszamy TUTAJ. Nadesłaliście tyle pięknych przykładów, że mieliśmy problem z wyłonieniem zwycięzców i postanowiliśmy przyznać dwie nagrody dodatkowe uhonorowane również naszym albumem.

PRZYPOMNIJMY NAGRODY:

  • NAGRODA GŁÓWNA

Bon o wartości 1500pln na zakup produktów Kave Home.

  • 5 NAGRODÓD DODATKOWYCH

Albumy Homebook Design vol. 8 – najnowsze zestawienie najpiękniejszych wnętrz zaprojektowanych przez polskie pracowanie, współpracujące z naszym serwisem.

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

Jesteśmy hiszpańską marką mebli i dekoracji wnętrz dla tych, którzy szukają czegoś więcej. Produkujemy szeroką gamę wyznaczających trendy, funkcjonalnych i wysokiej jakości elementów, dbając o każdy szczegół w trakcie całego procesu. Zrównoważony rozwój jest integralną częścią naszej marki. Dzięki zastosowaniu naturalnych, pochodzących z recyklingu oraz nadających się do przetworzenia materiałów poszerzamy nasze zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska.

NAGRODA GŁÓWNA

Nagroda została jednogłośnie przyznana dla iwona.jar. Jej balkon w stylu boho urzekł nas w wielu kwestiach. Sami spójrzcie jaki piękny!

iwona.jar
iwona.jar

Więcej zdjęć balkonu i mieszkania iwona.jar.

Co charakteryzuje ten piękny balkon:

  • doskonały dobór mebli i dodatków do stylu. Widać od razu, że wszystko tu ze sobą współgra. Każdy element jest do siebie dopasowany i przemyślany.
  • meble i dodatki są dostosowane swoim materiałem do użytkowania na balkonie i nie straszny będzie im letni deszcz
  • znakomite wyczucie proporcji. Nie ma tu ciężkich dużych ławek czy ogromnych wiszących foteli. Przestrzeń jest dokładnie rozplanowana a meble proporcjonalne do wielkości balkonu. Mimo iż balkon jest niewielki spełnia swoją funkcję letniej oazy spokoju.
  • ogromny plus za posiadanie tylu roślin na tak niewielkim balkonie! Dzięki nim jest to oaza nie tylko dla domowników ale myślę, że również dla owadów i ptaków.
  • uniwersalność. Wielkość balkonu i układ jest bardzo popularny w dzisiejszym budownictwie, dlatego jeśli chcielibyście aby wasz balkon był równie piękny, wystarczy skorzystać z poniżej przygotowanego zestawienia!

Gratulujemy NAGRODY GŁÓWNEJ - bonu o wysokości 1500pln na zakupy w Kave Home.

MOODBOARD
Fotel rattanowy Harmony

Fotel rattanowy Harmony

798 zł
Rattanowe krzesło ogrodowe Bonami Essentials Luca

Rattanowe krzesło ogrodowe Bonami Essentials Luca

999 zł
Biało-beżowy dywan zewnętrzny Green Decore Nirvana, 90x150 cm

Biało-beżowy dywan zewnętrzny Green Decore Nirvana, 90x150 cm

94 zł

NAGRODY DODATKOWE

Jury przyznało również nagrody dodatkowe- album Homebook Design vol.8 dla 5 uczestników konkursu:

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

W celu przekazania nagród, z laureatami skontaktujemy się za pomocą social mediów.

Kolejna edycja konkursu "Wnętrze jak z obrazka" rusza już za tydzień więc oczekujcie na ogłoszenia!

iwona.jar
iwona.jar
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności