Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

ROZSTRZYGNIĘCIE

Rozstrzygnięcie KONKURSU "Wnętrze jak z obrazka" - salon minimalisty

Wielkie rozstrzygnięcie konkursu "Wnętrze jak z obrazka"- salon minimalisty. W lipcowym konkursie zgłoszono ponad 100 zdjęć pięknych salonów i nie tylko. Dziękujemy za tak liczny odzew i dzielenie się z nami waszymi wnętrzami. Bardzo nas cieszy, że kwestie MINIMALIZMU UDOMOWIONEGO opanowaliście do perfekcji i zwyczajny minimalizm okraszacie domowym ciepłem. Wszystkie nadesłane prace możecie znaleźć:

Nadesłaliście tyle pięknych przykładów, że mieliśmy problem z wyłonieniem zwycięzców i postanowiliśmy przyznać dwie nagrody dodatkowe uhonorowane również naszym albumem.

PRZYPOMNIJMY NAGRODY:

  • NAGRODA GŁÓWNA

Fotel Voss wraz z pufą w tkaninie Urban 5 od Gala Collezione

  • 5 NAGRODÓD DODATKOWYCH

Albumy Homebook Design vol. 8 – najnowsze zestawienie najpiękniejszych wnętrz zaprojektowanych przez polskie pracowanie, współpracujące z naszym serwisem.

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

Jesteśmy polską marką meblową, która już od ponad 20 lat łączy eleganckie i nowoczesne wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. Specjalizujemy się w systemach modułowych, które dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, a także wygodnych sofach, narożnikach i fotelach w gotowych konfiguracjach oraz dodatkach do salonu. Możliwość wyboru układu mebla, jego funkcji, wykończenia i rodzaju tapicerki sprawia, że zestawy wypoczynkowe Gala Collezione nadadzą każdemu wnętrzu indywidualny charakter.

NAGRODA GŁÓWNA

Nagrodę główną postanowiliśmy przyznać Pani Patrycji z w_obiektywie_mamy Salon pięknie prezentuje jasną, minimalistyczną formę minimalizmu, nie zapominając o tym, że ma on pełnić funkcję przyjaznego, domowego wnętrza.

Sami spójrzcie jak pięknie się to wszystko komponuje!

Stwórz z nami salon JAK Z OBRAZKA
Stwórz z nami salon JAK Z OBRAZKA

NAGRODY DODATKOWE

Jury przyznało również nagrody dodatkowe- album Homebook Design vol.8 dla 5 uczestników konkursu:

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

W celu przekazania nagród, z laureatami skontaktujemy się za pomocą social mediów.

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności