Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

KONKURS

KONKURS "Wnętrze jak z obrazka" - jesienna sypialnia

Jesień już za oknem a Ty najchętniej zakopałbyś się w pościeli i nie wychodził z łóżka? Jeśli tak jak my, jesienią kochasz swoją sypialnię ze zdwojoną mocą, mamy dla Ciebie super KONKURS!

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

Jesteśmy Emako i proponujemy o wiele więcej niż funkcjonalne elementy wystroju wnętrz. Oferujemy spokój i pomagamy stworzyć miejsce z duszą, które dzięki odpowiednim dodatkom staje się domem. W ten sposób nasi Klienci mogą wyrażać w pełni to, kim są i w jaki sposób chcą się zmieniać.

Odpowiadamy na realne potrzeby. Proponujemy meble i dodatki wystroju wnętrz do prawdziwych domów, a nie wnętrz z katalogów. Odpowiadamy na marzenia i potrzeby realnych osób, bo wiemy, że każdy zasługuje na piękne wnętrze. Szukamy rozwiązań, które sprawiają, że domowe życie naszych Klientów staje się prostsze.

NAGRODY

 • 3 NAGRODY GŁÓWNE

Bony o wartości 500 PLN na zakup produktów Emako.

 • 3 NAGRODY DODATKOWE

Albumy Homebook Design vol. 8 – najnowsze zestawienie najpiękniejszych wnętrz zaprojektowanych przez polskie pracowanie, współpracujące z naszym serwisem.

ZASADY KONKURSU

Możesz wziąć udział w naszym konkursie przez Facebook lub Instagram. Wystarczy, że podzielisz się z nami zdjęciem Twojej sypialni i pokażesz nam jak "rozświetlasz" jesienne wieczory. Trzy najciekawsze pracę nagrodzimy bonami o wartości 500 PLN do wykorzystania na produkty Emako! Kolejne trzy wyróżnione prace konkursowe otrzymają nagrody pocieszenia w postaci albumów Homebook Design vol. 8. Na zgłoszenia czekamy od 11-18 października 2022.

Co oceniamy?

 • Oryginalność.
 • Kompozycję poszczególnych elementów aranżacji.
 • Ogólne wrażenia estetyczne.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

FACEBOOK Dodaj swoje zdjęcie pod postem konkursowym na Facebook TUTAJ. Możesz również krótko opisać, jak wygląda Twój pomysł na "rozświetlenie" jesiennych wieczorów.

INSTAGRAM Na swoim Instagramie dodaj zdjęcie konkursowe i oznacz je w opisie #wstyluhomebook - tutaj również możesz dodać kilka słów o swojej sypialni.

TERMINY

 • Rozpoczęcie konkursu, tj. dzień, od którego Uczestnicy mogą dodawać prace konkursowe – 11.10.2022.
 • Ostatni dzień zgłaszania prac konkursowych – 18.10.2022 do godz. 24.00.
 • Wyniki konkursu – 25.10.2022. O przyznaniu nagród zadecyduje Jury.
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

 • proste triki na wielkie zmiany
 • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
 • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności