Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Rozstrzygnięcie konkursu "Wnętrze jak z obrazka" - jesienna sypialnia

Wielkie rozstrzygnięcie konkursu "Wnętrze jak z obrazka"- jesienna sypialnia. W październikowym konkursie zgłosiło się wiele posiadaczy pięknych sypialni w różnym stylu! Cieszymy się, że wasze miejsca wypoczynku i regeneracji są na prawdę na wysokim poziomie zarówno funkcjonalnym jak i dekoracyjnym. Kto nie zdążył zobaczyć realizacji zapraszamy TUTAJ.

PRZYPOMNIJMY NAGRODY

  • 3 NAGRODY GŁÓWNE

Bony o wartości 500 PLN na zakup produktów Emako.

  • 3 NAGRODY DODATKOWE

Albumy Homebook Design vol. 8 – najnowsze zestawienie najpiękniejszych wnętrz zaprojektowanych przez polskie pracowanie, współpracujące z naszym serwisem.

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

Jesteśmy Emako i proponujemy o wiele więcej niż funkcjonalne elementy wystroju wnętrz. Oferujemy spokój i pomagamy stworzyć miejsce z duszą, które dzięki odpowiednim dodatkom staje się domem. W ten sposób nasi Klienci mogą wyrażać w pełni to, kim są i w jaki sposób chcą się zmieniać.

Odpowiadamy na realne potrzeby. Proponujemy meble i dodatki wystroju wnętrz do prawdziwych domów, a nie wnętrz z katalogów. Odpowiadamy na marzenia i potrzeby realnych osób, bo wiemy, że każdy zasługuje na piękne wnętrze. Szukamy rozwiązań, które sprawiają, że domowe życie naszych Klientów staje się prostsze.

NAGRODA GŁÓWNA

Po burzliwych naradach 3 NAGRODY GŁÓWNE- każda po 500 PLN, zostały przyznane:

NAGRODY DODATKOWE

Jury przyznało również nagrody dodatkowe- album Homebook Design vol.8 dla 3 uczestników konkursu:

Chcesz zobaczyć, jak w prosty sposób uzyskać wnętrze, JAK Z OBRAZKA w swoim domu? Kliknij w wybrane zdjęcie i zobacz produkty, które Cię zainspirują!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

W celu przekazania nagród, z laureatami skontaktujemy się za pomocą social mediów.

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności