🔥 Rabaty na meble ogrodowe!

* W Homebook.pl masz 14 dni na zwrot otrzymanych produktów. Dla posiadaczy konta w naszym sklepie czas na zwrot to aż 60 dni.

Jak zwrócić produkt w 5 prostych krokach?


Krok 1. Rozmontuj produkt

Zdążyłeś już zmontować produkt? Ostrożnie go zdemontuj – rozłóż do stanu, w jakim go od nas otrzymałeś.


Krok 2. Spakuj i przygotuj produkt do transportu

Najlepiej spakuj produkt w oryginalne opakowanie. Jeśli już go nie masz, to zabezpiecz produkt w opakowanie odpowiadające oryginalnemu, by uniknąć zarysowań lub innych uszkodzeń w trakcie transportu.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące pakowania, to skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, jak to zrobić.

UWAGA! Jeśli źle zabezpieczysz produkt i ulegnie on zniszczeniu, nie będziemy mogli zwrócić Ci pieniędzy.


Krok 3. Zrób zdjęcie przygotowanej paczki

Zrób zdjęcie zapakowanego produktu i dołącz je do formularza zwrotu, który znajdziesz poniżej.


Krok 4. Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz zwrotu lub napisz na adres reklamacje@homebook.pl, podając numer zamówienia, nazwy zwracanych produktów oraz ich liczbę. Prosimy też o podanie powodu zwrotu – pomoże nam to ulepszyć naszą ofertę.


Krok 5. Zamów firmę przewozową po odbiór przesyłki

Zwracane produkty odeślij lub przekaż na adres:

HOMEBOOK CL1

ul. Targowa 2

52-326 Wrocław


Kiedy otrzymasz zwrot należności?

Firma przewozowa dostarczy odebraną od Ciebie przesyłkę do naszego magazynu. Tam zarejestrujemy zwrot i sprawdzimy produkty. Należność zwracamy najpóźniej do 14 dni od dostarczenia Twojego produktu do magazynu. W uzasadnionych przypadkach termin ten może się jednak wydłużyć.

Prawo do zwrotu towaru przysługuje konsumentom oraz przedsiębiorcom objętym ochroną konsumencką, którym na podstawie przepisów prawa przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość na następujących zasadach:

– prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni – wszystkim ww. osobom;

– prawo do zwrotu towaru w terminie 60 dni – przysługuje ww. osobom, które posiadają konto w naszym sklepie w dniu zakupu towarów oraz przez cały okres procedury zwrotu towarów, tj. aż do końcowego rozliczenia zwrotu towarów przez Homebook (zwrotu należności).

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności