Wanny wolnostojące - wady i zalety

salon kąpielowy, wanna wolnostojąca, białe rolety rzymskie, szara zasłona prysznicowa w różowe kwiaty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wanny wolnostojące są znowu na topie. Ich główną zaletą jest fakt, iż stanowią doskonałą dekorację łazienki oraz dodają jej szyku i elegancji. Pasują do łazienek w różnych stylach - od vintage, przez tradycyjne, po nowoczesne i minimalistyczne. Można umieścić je na środku łazienki, w rogu lub przy ścianie - w każdym przypadku łazienka wyglądać będzie wykwintnie i stylowo.

biała łazienka vintage na poddaszu, wanna wolnostojąca, umywalka wolnostojąca

Trzeba jednak pamiętać, iż tego typu armatura ma swoje wady - jest dość kosztowna i nadaje się raczej do dużych łazienek. Ponadto trzeba poświęcić więcej czasu na jej czyszczenie- gdyż brudzi się z każdej strony oraz bardziej narażona jest na uszkodzenia.

czarna wanna wolnostojąca, czarna umywalka nablatowa, grafitowe płytki ścienne

Na wysoką cenę takiej wanny składa się jej wymyślny kształt, kolor oraz materiał z jakiego została wykonana. Na rynku dostępnych mamy wiele modeli, różnych kształtów i kolorów. Są wanny okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne bądź inne asymetryczne. Możemy kupić wannę czarną, złotą, niebieską lub czerwoną - dodatkowo ozdobioną różnymi elementami dekoracyjnymi oraz wykonaną np. ze szkła, drewna lub kamienia naturalnego.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka
Komentarze
Witam,piękne propozycje,ale jestem trochę zawiedziona,nie znalazłam żadnej propozycji wanny narożnej z siedziskiem,czyżby takich wanien nie było,od 7 lat używam takiej wanny i jestem bardzo zadowolona jest wygodna i przestronna,w przyszłym roku czeka mnie urządzanie łazienki,myślę o takiej narożnej wannie,ale nie znajduję żadnych propozycji,nadmienię że obecna łazienkę otrzymałam wyposażona już do użytkowania,proszę pomóżcie,pozdrawiam.
  • Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej produktów