Pomyśl o sprytnych rozwiązaniach

Pierwsze podmuchy ciepłego powietrza sprawiają, że z nową energią zabieramy się za niedokończone sprawy. W domu piętrzą się zimowe ubrania i gromadzą przedmioty, dla których już dawno powinniśmy znaleźć miejsce. Czas to zmienić. Razem z IKEA stworzymy kreatywne mieszkanie pełne ciekawych zakamarków.

Meble do zadań specjalnych!

Przestrzeń, która nas otacza, aż prosi o sprytne rozwiązania do przechowywania. Szczególnie gdy posiadamy niewielki metraż mieszkalny. Kawałek podłogi pod schodami, trudne skosy w łazience, wąska kuchnia, a nawet mały salon czy sypialnia aż proszą się o niestandardowe meble, w których schowamy nasze skarby. W IKEA znajdziemy wszystko co potrzebujemy aby urządzić niedrogo naszą domową przystań. Wystarczy rozejrzeć się wśród licznych propozycji ujmujących pomysłowością. W końcu każdy centymetr naszego mieszkania się liczy. Posiadając odpowiednie przedmioty z ogromną przyjemnością wykreujemy naszą rzeczywistość. W tym artykule skupimy się jednak na szczególnym rozwiązaniu w pokoju dziennym lub sypialni – nowoczesnych meblach modułowych.

salon w stylu nowoczesnym, nowoczesna meblościanka, szary komplet wypoczynkowy

Skomponuj mebel dla siebie

Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Znajdzie rozwiązanie na każdą przeszkodę. Niewielki metraż, wąska przestrzeń, skosy nie są dzisiaj wielkim problemem aranżacyjnym, a potencjałem, który możemy wykorzystać na swoją korzyść. W tworzeniu idealnej przestrzeni ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Współczesność oferuje nam bardzo wiele w dziedzinie urządzania funkcjonalnych i pięknych mieszkań oraz domów. W czasach, w których sami mamy okazję zostać kreatorami własnych mebli możemy urządzić wnętrza zgodnie z własną filozofią i upodobaniem. W IKEA znajdziemy zestawy mebli, które swobodnie zestawimy. Wybierzemy fronty, moduły i dopasujemy do wielkości oraz specyfiki aranżacji. Jeszcze nigdy projektowanie mieszkania nie było tak proste i ciekawe.

BESTÅ bardziej osobista. Skorzystaj z programu do planowania!
salon w stylu nowoczesnym, papierowe klosze lamp, biało-czarne meble

Meble z historią w tle

Większość z nas pamięta czasy, w których w salonach królowała kultowa meblościanka. Regały mieściły skromny dobytek w niewielkich mieszkaniach komunalnych. Dzisiejsze trendy często nawiązują do dawnych wzorców. Nic dziwnego, w końcu meblościanka była doskonałym pomysłem na małe, salonowe aranżacje. Mieściła pamiątki, fotografie rodzinne i gustowną ceramikę, a niekiedy pierwszy czarno-biały telewizor.

Wzorowane na meblach modułowych z czasów PRL-u szafki zyskują ponownie na wartości. Charakteryzują się jednak inną, bardziej nowoczesną odsłoną. Doceniane są nie tylko z powodu swojej praktyczności. Ściana, szczególnie istotna w niewielkich mieszkankach, ma wspaniały potencjał aranżacyjny, który warto wykorzystywać. W dużych salonach czy kawalerkach zawsze odnajdą się stylowe półki, które odsłaniają przed wzrokiem gości zbieraną latami kolekcję filmów lub książek. W nowym wydaniu, pięknym, nowoczesnym designie meble modułowe zagospodarują ściany w pokoju dziennym, a nawet odnajdą się w nowoczesnej sypialni. Otwarte lub zamknięte na rzeczywistość, dyskretnie lub mocno zaakcentowane we wnętrzu stworzą kompozycje godne eleganckich i nowoczesnych aranżacji. W IKEA wśród wielu wariantów znajdziemy szafki BESTÅ, które bardzo szybko staną się elegancką dekoracją wnętrz.

Zobacz gotowe rozwiązania BESTÅ

Ulubione miejsce naszych ulubionych rzeczy

Pięknie wnętrze zawsze jest uporządkowane. BESTÅ zapewnia miejsce prawie na wszystko - od książek po telewizor, od pięknych ozdób po kolekcję płyt DVD. Meble modułowe pozwalają na komponowanie własnych zestawów. Niczym prawdziwi kreatorzy wnętrz możemy schować przedmioty lub pochwalić się nimi stawiając je na jasno podświetlonej półce. A jeśli zapragniemy posiadać własne domowe kino możemy postawić telewizor na szafce z nogami lub powiesić ekran na ścianie. Wybierając BESTÅ mamy możliwość skorzystania z gotowych kombinacji lub stworzenia własnej, którą w razie potrzeby i w każdej chwili będziemy mogli zmodyfikować. Dobierając oświetlenie OMLOPP i dodatki takie jak szuflady lub wysuwane półki lepiej wykorzystamy potencjał „mebla do zadań specjalnych”. Skomponowana przez nas zamknięta kompozycja BESTÅ jest zawsze dobrym pomysłem na zaaranżowanie wnętrza. A zatem wiosenne porządki czas zacząć!

minimalistyczny salon, skórzana kanapa, nowoczesna meblościanka

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze
ale z telewizorem i systemem naglosnienia :P
  • Dodano 4 lata temu