Czego szukasz?
Geberit
Geberit
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Geberit Monolith – nowa era myślenia o toalecie natynkowej

Dzisiejsze moduły sanitarne są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz wyróżniają się estetycznym wykończeniem dostępnym w wielu kolorach. Wewnątrz moduły są naszpikowane nowoczesną technologią – elektroniką, czujnikami oraz filtrami. Wszystko po to, aby dostarczyć nam maksimum komfortu i najnowsze rozwiązania na rynku.

Dojrzała technologia w nowoczesnym wydaniu

Spłuczki natynkowe to dojrzała technologia, zastosowana miliony razy na całym świecie, która jest nieprzerwanie doskonalona. Moduły sanitarne Geberit Monolith do WC są atrakcyjną alternatywą dla spłuczek natynkowych, dzięki ponadczasowemu, eleganckiemu designowi i wszechstronnym opcjom instalacji. Technologia sanitarna włączająca spłuczkę, dwudzielne spłukiwanie i odpływ mieści się w smukłym, eleganckim module, na którym można zainstalować zarówno stojącą jak i wiszącą miskę WC.

Nowoczesny system natynkowy Geberit Monolith jest wyposażony w funkcję dwudzielnego spłukiwania oraz funkcję „stop”. Za ich sprawą oszczędzamy wodę, chroniąc środowisko naturalne. Ponadto, ze zintegrowanym odciągiem nieprzyjemnych zapachów, dyskretnym podświetleniem LED w aż siedmiu kolorach oraz inteligentną technologią czujników, model Geberit Monolith Plus oferuje najwyższy standard i wysoki komfort użytkowania. Dzięki przemyślanemu co do milimetra projektowi, łączy w sobie doskonałe wzornictwo z funkcjonalnością.

Prosty montaż skraca remont

Unikalna budowa frontowego panelu z bezpiecznego szkła oraz boczna obudowa ze szczotkowanego aluminium to uniwersalny design, który pasuje do każdej łazienki. Jeśli musimy przeprowadzić remont łazienki w krótkim czasie i przy małym nakładzie pracy, pamiętajmy o tym , że moduł Geberit Monolith może być podłączony do istniejącej instalacji wodnej i kanalizacyjnej bez zbędnych przeróbek budowlanych. Prace montażowe mogą być wykonane przy minimalnym hałasie i bałaganie Po kilku godzinach można już korzystać z toalety.

Elegancki design z materiałów najwyższej jakości

W module sanitarnym użyto wysokiej jakości i łatweh do czyszczenia materiały . Przednia pokrywa jest wykonana z hartowanego szkła (ESG) i jest dostępna w czterech różnych kolorach: białym, czarnym, umbra (brąz) i nowym kolorze sand. Panele boczne wykonano z eleganckiego szczotkowanego aluminium. Wszystkie elementy nośne wewnątrz modułu składają się z profili stalowych, które są chronione przed korozją.

Funkcjonalność połączona z wyrazistym wzornictwem

Geberit Monolith w swojej ofercie ma też stelaż natynkowy do umywalek. Moduły sanitarne można połączyć z wieloma bateriami umywalkowymi i ceramiką dostępną na rynku. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło i aluminium, ułatwia utrzymanie czystości. Geberit Monolith do umywalek jest też bardzo funkcjonalny. Można zdecydować się na wersję z szafka boczną ukrytą w module, dając dodatkowe miejsce na kosmetyki, które będziesz mieć zawsze pod ręką. W standardowym wyposażeniu modułu do umywalek jest także element mocujący, do którego można przymocować wieszak na ręczniki.

Geberit Monolith to nie tylko nowoczesna spłuczka natynkowa, a grupa produktów, która zapewni nowoczesny design i komfort w Twojej łazience.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności