Szukasz nowych inspiracji? Zobacz nowy katalog IKEA na 2017!

W IKEA mamy sposób na dowolną przestrzeń. Nieważne czy mieszkasz w bloku czy ogromnej kamienicy. Nieistotne czy metraż masz duży czy naprawdę mały. Zawsze znajdzie się pomysł na urządzenie zachwycającego wnętrza, pełnego inspirujących rozwiązań i sprytnego zagospodarowania centymetrów. W IKEA mamy wszystko potrzebne do stworzenia własnego sanktuarium – od mebli, po akcesoria, aż po niesamowite koncepcje zaczerpnięte z różnych stron świata. To właśnie Wasze wnętrza i potrzeby są źródłem naszych największych inspiracji.

miętowa sofa w eklektycznym salonie

„Czy mój dom musi być perfekcyjny? Nie. Dom musi przede wszystkim żyć. Musi być w 100% mój. Dlatego presję i oczekiwania innych odkładam na bok i żyję po swojemu. Również w kuchni. Od dziś obiad w gronie znajomych nie musi odbywać się przy idealnie nakrytym stole. Nie ważne, co myślą inni. U siebie spełniam swoje pragnienia. Dom to ja, dlatego tworzę przestrzeń, która będzie podążała za moim własnym rytmem. Zdarza mi się rozgotować makaron, nie mam jednolitej zastawy stołowej, a w mojej kolekcji kubków każdy jest inny. Myślę, że to świetnie! Mam ochotę postawić przy stole różne krzesła? Robię to! A gdy krzesła okażą się zbędne, bo akurat kolacja z przyjaciółmi przeniosła się na podłogę przed telewizor, to wspaniale! Poduszki są nie tylko po to, by zdobić kanapę. Niedoskonałość też jest piękna.” - brzmią pierwsze słowa nowego katalogu IKEA na 2017 rok. Jeżeli szukasz inspirujących pomysłów na urządzenie swojego domu to trafiłeś idealnie. To właśnie tutaj znajdziesz mnóstwo rozwiązań do każdego wnętrza i na każdą kieszeń. Bo przecież wszyscy zasługujemy na to aby mieszkać pięknie!

Chcesz poznać kulisy powstania katalogu IKEA na 2017? Obejrzyj wideo!

Nowy katalog, nowe możliwości!

Co nowego możesz znaleźć w katalogu IKEA na 2017? Prócz rozwiązań do zarówno małych jak i dużych mieszkań wiele zaskakujących pomysłów na urządzenie pięknego wnętrza zgodnie z własnymi przekonaniami. Świeże, swobodne inspiracje stworzone są pod hasłem „Goodbye expectations. Hello you!” (Odrzuć oczekiwania, postaw na siebie!). Elementy wyposażenia wnętrz mają być bezpieczne, wygodne i dostosowane pod indywidualne potrzeby.

biała podłoga i szara sofa w salonie

Wśród nowości prym wiodą produkty stworzone z myślą o młodych ludziach, którzy zamiast kupować mieszkanie skłaniają się ku wynajmowi. Nowa limitowana kolekcja PS (post scriptum) charakteryzuje się mobilnością, elastycznością i łatwością w modyfikacji. Meble możesz dowolnie przekształcać, dzięki czemu zajmują mniej miejsca i są wyjątkowo wielofunkcyjne. Hasłem przewodnim kolekcji Ikea PS 2017 jest Young Urban Life (Młode Miejskie Życie). PS pozwala jak najmniejszym kosztem i jak najbardziej kreatywnie zagospodarować wszystkie zakamarki i pomieszczenia niewielkiej kawalerki lub mieszkania.

sypialnia w stylu industrialnym z betonem na ścianach

Największą niespodzianką katalogu są produkty w całości wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu m.in. z uszkodzonych produktów czy opakowań, które do tej pory były wyrzucane. I tak ze stłuczonych butelek powstał zachwycający wazon, z odzyskanego drewna szafki kuchenne, a z przetworzonego plastiku krzesła. Wszystko z myślą o ekologii i entuzjastach rozwiązań eko.

W katalogu IKEA na 2017 królują elastyczne rozwiązania, nowe technologie i pełna mobilność. Znajdziesz tam sporo nowości wprowadzanych na stałe do asortymentu m.in. wiklinowy bujany fotel GRÖNADAL oraz ażurowe stoliki VISTBRO z miejscem do przechowywania. Jak co roku nie mogło zabraknąć świeżych odsłon w postaci modułowych sof, systemów szaf czy frontów mebli kuchennych. I na tym się nie kończy, bo nowości jest dużo więcej. Idealnie dopasowane do każdego wnętrza - od salonu po pokój dziecięcy, kuchnię i łazienkę.

brązowa ściana i żółty sufit w nowoczesnej sypialni

Dla wszystkich, którzy chcą żyć po swojemu

„Wiemy, że większość z nas chce po prostu przyjemnie spędzać czas w swoich czterech ścianach, nieważne czy to gotując, czy najzwyczajniej w świecie ucinając sobie drzemkę na sofie. Czasy „trzeba” i „powinno się” odchodzą w niepamięć. Ma być „po swojemu”. I to jest okej. Więc nie martw się, jeśli rozgotujesz makaron. Zwykłym ludziom to się zdarza.” W Twoim wnętrzu panują Twoje zasady. Urządzaj, baw się i ciesz pięknymi chwilami.

Śmiało, jesteś u siebie! A ten katalog jest Twój.

białe meble z czarnymi blatami w kuchni
Dowiedz się więcej o nowym katalogu IKEA >>

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze

Anonimowy użytkownik

Lubię IKEA ale nie uwielbiam 😁😁😁
  • Dodano 2 lata temu

Anonimowy użytkownik

Ale balagan.
  • Dodano 2 lata temu