MINIMALIZM UDOMOWIONY - zobacz dekoracje w trendzie!🤍
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

Wyniki konkursu "Kreatywny pokój dziecka”

Konkurs "Kreatywny pokój dziecka” dobiegł końca. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za tak duże zainteresowanie. W konkursie udział wzięło ponad 200 projektów! Jest nam niezmiernie miło, że podzieliliście się z nami kreatywnymi pokojami swoich pociech : )

Dostaliśmy tak dużą ilość pięknych projektów, że wyłonienie zwycięzców sprawiło nam ogromną trudność. Każdy z projektów był piękny i na swój sposób wyjątkowy :) Pomimo długich godzin spędzonych na burzliwych debatach udało nam się wyłonić zwycięzców.

Przy wyborze staraliśmy skupiać się na wcześniej wyznaczonych kryteriach czyli na : pomysłowości w wydzieleniu stref w pokoju dziecka, zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań, kreatywnych dekoracjach i ogólnej estetyce wnętrza.

Poniżej przedstawiamy 3 nagrodzone prace oraz 3 wyróżnienia. Laureaci otrzymają od nas nagrody zgodnie z regulaminem Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo :)

I MIEJSCE: "Dla rodzeństwa"

nagrodzona praca

Komentarz jury: Za doskonały dobór mebli i dodatków, które stworzyły przytulny azyl dla rodzeństwa - chłopca i dziewczynki. Brawa za wydzielenie stref oraz funkcjonalne rozwiązania - na przykład sprytne łóżko z dwoma materacami. Jesteśmy pod wrażeniem! <3

II MIEJSCE: "Industrialne królestwo 10- latka"

nagrodzona praca

Komentarz jury: Za spójność aranżacji, kreatywność, dobór dekoracji i dodatków, wydzielenie stref. Duże brawa za umiejętność połączenia starych mebli z nowymi i stworzenie klimatycznego miejsca z charakterem dla 10- latka! :)

III MIEJSCE: "Nazwa: Raj 13-latki"

nagrodzona praca

Komentarz jury: Za pomysłowości oraz jednoczesne zachowanie spójności aranżacyjnej. Duże brawa za przerobienie starych mebli i dopasowanie ich do wnętrza oraz uzupełnienie aranżacji dekoracjami - rękodziełami mamy. Gratulujemy!

3 Wyróżnione aranżacje:

I. ''Biel, ecru i złoto'' nagrodzona praca

Komentarz jury: Urzekła nas estetyka wnętrza oraz własnoręcznie wykonane dekoracje. Duży plus za funkcjonalne meble, które będą rosły razem z dzieckiem. Brawo!

II. ''Prowansalski azyl 12 -latki'' nagrodzona praca

Komentarz jury: Za stworzenie 100% prowansalskiego klimatu, spójność aranżacji i piękne dekoracje. Idealny pokój dla młodej damy!

III. ''W marynistycznym stylu'' nagrodzona praca

Komentarz jury: Za dobór mebli, odpowiednich dekoracji oraz wydzielenie stref. Marynistyczna całość prezentuję się wyśmienicie! :)

Gratulujemy! :)


Inne artykuły w tej kategorii