Wyniki konkursu "Kreatywny pokój dziecka”

Konkurs "Kreatywny pokój dziecka” dobiegł końca. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za tak duże zainteresowanie. W konkursie udział wzięło ponad 200 projektów! Jest nam niezmiernie miło, że podzieliliście się z nami kreatywnymi pokojami swoich pociech : )

Dostaliśmy tak dużą ilość pięknych projektów, że wyłonienie zwycięzców sprawiło nam ogromną trudność. Każdy z projektów był piękny i na swój sposób wyjątkowy :) Pomimo długich godzin spędzonych na burzliwych debatach udało nam się wyłonić zwycięzców.

Przy wyborze staraliśmy skupiać się na wcześniej wyznaczonych kryteriach czyli na : pomysłowości w wydzieleniu stref w pokoju dziecka, zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań, kreatywnych dekoracjach i ogólnej estetyce wnętrza.

Poniżej przedstawiamy 3 nagrodzone prace oraz 3 wyróżnienia. Laureaci otrzymają od nas nagrody zgodnie z regulaminem Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo :)

I MIEJSCE: "Dla rodzeństwa"

nagrodzona praca

Komentarz jury: Za doskonały dobór mebli i dodatków, które stworzyły przytulny azyl dla rodzeństwa - chłopca i dziewczynki. Brawa za wydzielenie stref oraz funkcjonalne rozwiązania - na przykład sprytne łóżko z dwoma materacami. Jesteśmy pod wrażeniem! <3

II MIEJSCE: "Industrialne królestwo 10- latka"

nagrodzona praca

Komentarz jury: Za spójność aranżacji, kreatywność, dobór dekoracji i dodatków, wydzielenie stref. Duże brawa za umiejętność połączenia starych mebli z nowymi i stworzenie klimatycznego miejsca z charakterem dla 10- latka! :)

III MIEJSCE: "Nazwa: Raj 13-latki"

nagrodzona praca

Komentarz jury: Za pomysłowości oraz jednoczesne zachowanie spójności aranżacyjnej. Duże brawa za przerobienie starych mebli i dopasowanie ich do wnętrza oraz uzupełnienie aranżacji dekoracjami - rękodziełami mamy. Gratulujemy!

3 Wyróżnione aranżacje:

I. ''Biel, ecru i złoto'' nagrodzona praca

Komentarz jury: Urzekła nas estetyka wnętrza oraz własnoręcznie wykonane dekoracje. Duży plus za funkcjonalne meble, które będą rosły razem z dzieckiem. Brawo!

biały pokój dla niemowlaka

II. ''Prowansalski azyl 12 -latki'' nagrodzona praca

Komentarz jury: Za stworzenie 100% prowansalskiego klimatu, spójność aranżacji i piękne dekoracje. Idealny pokój dla młodej damy!

III. ''W marynistycznym stylu'' nagrodzona praca

Komentarz jury: Za dobór mebli, odpowiednich dekoracji oraz wydzielenie stref. Marynistyczna całość prezentuję się wyśmienicie! :)

Gratulujemy! :)

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Konkursy

Zobacz więcej artykułów w kategorii Konkursy

Komentarze
 1. Zwycięski projekt na medal!

 2. Gratulacje #mojedwoje #bubulinka

 3. Co tam nagroda. Marzeniem jest mieć tak śliczny pokój :-)

 4. A ja myślę że te wszystkie szarości są takie smutne... nie zrozumcie mnie źle, sama kocham szarości. Ale dla dziecka jakoś tak nie wiem....

 5. Zgadzam się z Panią Roksana Ptasznik w 100 % też lubię szarości ale te pokoje są smutne......😕😕

 6. Piękne pokoje, ale mam wrażenie, że poza miejscem 2. bardzo podobne, jakby wzorowane na jednym katalogu

 7. Genialny jest pokój, który zajął 2 miejsce (industrialny pokój 10 latka). Świetne kolory, no i kolorowy! Pokój nr 1 tez jest b.ładny. Każde dziecko powie, że chce mieć kolorowy pokój, a nie biały czy szary. To nam się mogą takie podobać, ale nie dzieciom. Pamiętam jakiś czas temu był zgłoszony do konkursu pokój z drzewem na środku! Z konarami, liśćmi i huśtawką. Prawdziwie bajkowy pokój dziecka. Pamiętam go do dziś. Nie został nawet wyróźniony. Szkoda, bo to był mega kreatywny pomysł i pokój.

 8. true. był genialny! jestem zawiedziona, że nie został nawet wyróżniony. jak dla mnie no. 1:)

 9. zgadzam się w 100% też pamiętam ten pokój a te za chwilę zapomnę bo nie są jakieś wyjątkowe. ładne ale zwykłe.

 10. O tak tamten pokoj byl genialny☺️ale ten ktory zajal 2 miejsce wogle mi sie nie podoba😓

 11. Mnie również został w pamięci ten pokój z drzewem na środku. Dla dziecka idealny. Mógł chociaż dostać wyróżnienie. Reszta ładna ale na jedno "kopyto"

 12. Tylko, że to nie był projekt konkursowy, tylko nasza inspiracja ;) http://www.homebook.pl/artykuly/1843/15-pomyslow-na-bajkowy-pokoj-dziecka

 13. Oj to te inspiracje magiczne😍i zdecydowanie ciekawsze👍🏼

 14. czy napewno inspiracja? chyba jednak konkursowy.. http://www.homebook.pl/posty/2679/pokojdziecka

 15. Magdalena Kowieska - tak to ten pokój i jak widać był konkursowy :) cudny, prawda?

 16. jak najbardziej na tak! :)

 17. Odrazu widac, ze w tym pokoiku mieszka dziecko😍👍🏼

 18. ... szkoda :(

 19. Piekne pokoje. Gratuluje!

 20. Teraz mamy modę na szare i stonowane kolory. Dorosłym się to podoba, ale uważam, że dzieci powinny mieć w pokoju żywe kolory. :)

 21. 1 cudowna 😍 Zasłużone zwycięstwo 👍🏼

 22. A myslam ze wygra Dom z hustawka😫

 23. te pokoje wszystkie są takie katalogowe sztampowe - ładne ale nieco nudne. A był taki super kreatywny pokój z drzewem na środku , który naprawdę się wyróżniał...

 24. Magda Zaniewicz gratuluje 🎉🎉🎉🎉🎉

 25. 👍👍😘

 26. A ja bym chciała zapytać ...skąd łóżko z pokoju dla rodzeństwa??? SZukam sprawdZonego źródła😍 pokój mega fajny

 27. Piękne te pokoiki !!!!Gratuluję Wszystkim!!

 28. Katalogowe, puste, jakby nikt tam nie mieszkał ... oczywiście nie odmawiam im uroku, ale brak w nich życia!

 29. Dzieci na codzień maja miliony bodźców. Książki telewizja kolorowe zabawki. Naprawdę nie musimy ich na sile uszczęśliwiać kolorowymi ścianami. Pokój ma być azylem, miejscem zabawy ale tez i odpoczynku. A nie miejscem gdzie dostaje się kociokwiku od palety barw. Szarości i biele są spoko!

 30. Jeśli dziecko lubi biały minimalizm albo ma problemy od nadmiaru bodźców, to proszę bardzo, ale np moi kochają wizualny kociokwik i nie widzę powodu, aby im na siłę malować wszystko na szaro. :) Jak już uda mi się przepchnąć coś jednolitego i stonowanego zaraz pokrywają to nalepkami i rysunkami - horror vacui :D Dzieci, czy nam się to podoba czy nie, mają prawo kochać kolory i nawet - o zgrozo - mieszkać w kolorowym pokoju (byle to jakąś gamę chociaż śladowo trzymało........)

 31. Czemu na scianie wisi glowa slonia?Czego to ma uczyc???Brrrr

 32. aaaaaaaaa! Dzię-ku-je-my! Nie sądziłam, poważnie. Wiem, że dzieci lubia kolory ale moje uwielbiają TE góry. Wiem, że lubia poszaleć w pokoju a ten wygląda ta katalogowy. Bo zdjęcia robione były wtedy, kiedy był porządek a w trakcie zabawy wieszamy przy suficie huśtawkę i wyciągamy zabawki, z szafek, koszy i półek. Kocham ten pokój za biel, za czystość, za powiew białych firanek na wietrze <3 Dzięki!

 33. Maja Leśniak

 34. Gdzie można a zobaczyć zdjęcia pokoju z drzewem pośrodku?

 35. http://www.homebook.pl/artykuly/1843/15-pomyslow-na-bajkowy-pokoj-dziecka

 36. http://www.homebook.pl/artykuly/1843/15-pomyslow-na-bajkowy-pokoj-dziecka

 37. Karolina Różańska prosze http://www.homebook.pl/posty/2679/pokojdziecka

 38. Homebook.pl chyba udaje, ze nie wie o co chodzi ;-)

 39. Kochani, pokój z drzewem i huśtawką rzeczywiście był piekny ale nie był to projekt zgłoszony do konkursu. Była to nasza inspiracja dla Was, którą zamieściliśmy w tym artykule :) http://www.homebook.pl/artykuly/1843/15-pomyslow-na-bajkowy-pokoj-dziecka

 40. Nie, to nie była inspiracja z zamieszczonej tutaj strony, tylko prawdziwy pokój bodajże z żółtymi ścianami, pośrodku było okrągłe drzewo obłożone materiałem, które imitowalo korę, miało liście, a konary wychodziły na sufit. Z jednego z konarow zwisała huśtawka. A pod ścianą były poukładane auta i zabawki. Na podłodze były jasne drewniane panele. Jestem wzrokowcem i ten pokój mam w pamięci jak zdjęcie w telefonie ;-)

 41. Katarzyna Karnas http://www.homebook.pl/posty/2679/pokojdziecka to chyba ten pokój :)

 42. Magdalena Muszyńska - tak to ten pokój! jest genialny i magiczny :) nie mogłam go znaleźć, dzięki ;)

 43. Gdzie mozna zobaczyc wiecej zdjec?