Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

Wyniki konkursu ,,Moje święta"

Konkurs ,,Moje święta” dobiegł końca. Zasypaliście nas ogromem projektów! Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 100 prac! Wszystkie były tak cudowne, że przy wyłanianiu zwycięzców mogliśmy jeszcze raz poczuć magię świąt:) Bardzo Wam za to dziękujemy!

Przy wyborze zwycięskich projektów skupialiśmy się na wcześniej wyznaczonych kryteriach: pomysłowości i spójności w świątecznej aranżacji, kreatywności w doborze ozdób oraz na ogólnej estetyce wnętrza. W ramach wprowadzonej innowacji trzecie miejsce zostało przyznane przez publiczność, która głosowała na wybrany przez siebie projekt za pomocą przyznawanych serduszek. Dodatkowo w związku z tym, że ilość prac była tak duża postanowiliśmy wyróżnić aż 5 projektów!:)

Poniżej lista nagrodzonych prac oraz pięć wyróżnień. Laureaci otrzymają od nas nagrody zgodnie z regulaminem Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo :)

I MIEJSCE: Naturalna elegancja

nagrodzona praca

Komentarz jury: Wielkie brawa za spójność aranżacji, estetykę, kreatywność oraz dobór dekoracji i akcesoriów. Wnętrze nie jest przeładowane dekoracjami, a jednocześnie ma klimat i czuć magię Świąt. Bardzo podobają nam się dekoracje z szyszek oraz aranżacja stołu. Chętnie byśmy tu zamieszkali! ;)

II MIEJSCE: Pastelowy klimat

nagrodzona praca

Komentarz jury: Brawo za stworzenie przytulnego i pełnego ciepła wnętrza, estetykę oraz spójność w aranżacji. Dekoracje w stylu shabby sprawiają, że chciałoby się zostać w mieszkaniu na dłużej. Duży plus za stworzenie klimatu za pomocą światła - lampiony, świeczki i światełka to zawsze dobry pomysł! :)

III MIEJSCE: Czerwień i złoto

Zgodnie z regulaminem trzecie miejsce wyłoniła publiczność. Projekt, który zdobył największą liczbę głosów (dokładnie 204 serduszka dodane z różnych ip) to: nagrodzona praca

Komentarz jury: Serdecznie gratulujemy stworzenia klimatycznego i niesamowicie świątecznego wnętrza! Magię Świąt czuć w każdym zakamarku domu. Wielkie brawa za samodzielnie wykonane dekoracje :)

Wyróżnione projekty:


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności