Czego szukasz?
Zobacz także
RIHO
RIHO
Opublikowany:  

Wanny Linares i Lugo - najcieńszy rant na rynku

Łazienka budzi w nas skojarzenia wieczornego relaksu i odpoczynku kiedy to zanurzamy się w wypełnionej aromatami przestrzeni a przed naszymi oczami kreśli się przygotowana kąpiel w wannie z palącymi się, zapachowymi świecami. Pragniemy tego, aby przed snem odprężyć swoje ciało i wprowadzić się w stan beztroski. Zapomnieć o problemach i oddać się przyjemnej chwili. Niezbędnym do tego będzie odpowiednia aranżacja przestrzeni ale i komfortowa oraz wygodna wanna.

Poznaj wanny Linares i Lugo od firmy RIHO, które dostępne są w wielu wymiarach od 150x70 do 200x90cm, a także z systemami hydromasażu. Ponadto RIHO oferuje do nich: wygodne, dedykowane zagłówki, uchwyty, syfony oraz nastrojowe oświetlenie.

RIHO i nowy trend wanien na 2017 rok

W ubiegłym roku szeroka oferta prostokątnych wanien akrylowych firmy RIHO została wzbogacona o dwie serie wanien LINARES i LUGO z super cienkim, 1-centymetrowym rantem. Jest to najcieńszy dostępny na rynku polskim rant w wannach akrylowych. Dzięki niemu uzyskano nowy, wyjątkowy efekt wizualny w aranżacjach z wannami akrylowymi, który zgodny jest z najaktualniejszymi trendami. Cienkie krawędzie wanien, brodzików i umywalek są teraz bardzo pożądane, więc RIHO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów, których wymagania co do jakości i designu stale rosną.

Dlaczego wanna z cienkim rantem?

W przypadku montażu wanny z cienkim rantem w podłodze lub tzw. sarkofagu, powierzchnia wanny jest niemalże zlicowana z powierzchnią zabudowy. Jednak nowe wrażenia estetyczne to nie wszystko. Cienkie ranty ułatwiają utrzymanie czystości w łazience, gdyż zapewniają wygodniejszy dostęp do zainstalowanych przy wannie urządzeń, np. baterii. Linares i Lugo dostępne są w wielu wymiarach od 150x70 do 200x90cm, a także z systemami hydromasażu. Ponadto RIHO oferuje do nich: wygodne, dedykowane zagłówki, uchwyty, syfony oraz nastrojowe oświetlenie.

Dzięki nowoczesnym produktom sanitarnym o wyjątkowym wzornictwie firma RIHO wnosi ogromny wkład do współczesnej kultury kąpieli. Są to produkty europejskie z międzynarodowymi odwołaniami. Poprzez nasze oddziały w Belgii, Niemczech, Czechach, Polsce i na Węgrzech oferujemy bogaty asortyment wanien, systemów hydromasażu, kabin parowych i prysznicowych oraz mebli łazienkowych.


Inne artykuły w tej kategorii