Jaką toaletę wybrać? Zobacz najlepsze rozwiązanie!

Bardzo często nie mamy większych wymagań dotyczących toalety. Decyzje w dużej mierze opieramy na aspektach wizualnych, a funkcjonalności odsuwamy na dalszy plan. Warto sobie uświadomić, że nowoczesna toaleta to nie tylko estetyczny wygląd, ale masa możliwości i udogodnień. To dzięki nim łatwiej doczyścimy armaturę, zadbamy o higienę i uprzyjemnimy sobie chwile spędzone w pokoju kąpielowym. Geberit to marka, która udowadnia, że technologia ma znaczenie!

samoczyszcząca się toaleta, podwójna umywalka
Model Geberit AquaClean Tuma oferuje wyjątkowo wiele możliwości zastosowania w każdej łazience

Nowoczesna toaleta to zaskakująca wszechstronność

Na rynek wchodzi nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma – kompaktowe uniwersalne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Dopracowana i przemyślana koncepcja produktu łączy w sobie proste i eleganckie wzornictwo z zaawansowaną technologią. Oprócz kompleksowej instalacji toaleta AquaClean Tuma jest dostępna także jako deska myjąca nakładana na istniejącą już miskę ceramiczną. Nowa toaleta myjąca, zapewniająca możliwość montażu w połączeniu z różnymi elementami, została zaprojektowana przez projektanta przemysłowego Christopha Behlinga i będzie dostępna w specjalistycznych sklepach od kwietnia 2017.

funkcjonalna toaleta geberit
Renomowany projektant przemysłowy Christoph Behling z zaprojektowaną przez niego nową toaletą myjącą AquaClean Tuma

„Prosta i spójna toaleta myjąca AquaClean Tuma kryje w sobie poczucie elegancji“, tak żyjący w Londynie renomowany projektant przemysłowy Christoph Behling, szef zespołu projektowego producenta luksusowych zegarków TAG Heuer, wypowiedział się o swoim ostatnim projekcie zrealizowanym dla firmy Geberit. Jest on także autorem luksusowej toalety myjącej AquaClean Mera, wprowadzonej na rynek w 2015 r. „Projektując toaletę Tuma, chodziło mi także o uzyskanie spójnej linii wszystkich toalet myjących Geberit, tak by użytkownik mógł zawsze powiedzieć: To jest toaleta myjąca Geberit, a zatem zapewnia wszystkie tradycyjnie już znane zalety produktów Geberit“, wyjaśnia Behling swoje przemyślenia w trakcie projektu. W ten sposób Geberit, wprowadzając na rynek AquaClean Tuma, doskonale uzupełnił swoją dotychczasową paletę toalet myjących i dzięki temu będzie mógł dotrzeć do jeszcze szerszej grupy klientów. Nowa toaleta myjąca jest bowiem uniwersalnym rozwiązaniem pasującym do każdego domu!

>> Poznaj kolekcje Geberit AquaClean <<
toaleta myjąca geberit aquaclean
Nowa toaleta AquaClean Tuma to nie tylko piękny design, ale i mnóstwo funkcjonalności

Jakie wyposażenie może posiadać nowoczesna toaleta?

Dzięki modelowi AquaClean Tuma na rynku pojawi się komfortowa toaleta myjąca łącząca w sobie wiele funkcji, które są już znane i cenione z innych modeli toalet myjących Geberit – tym razem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! „Mimo tego, udało nam się uniknąć przy projektowaniu Tuma jakichkolwiek kompromisów”, podkreśla Christoph Behling. Model AquaClean Tuma jako kompleksowe rozwiązanie oferuje, oprócz technologii natrysku WhirlSpray i modułu usuwania zapachów, także bezkołnierzową miskę ceramiczną Rimfree®, zapewniający stale ciepłą wodę podgrzewacz przepływowy zaprojektowany specjalnie do twardej wody, ergonomiczną i podgrzewaną deskę toaletową, suszarkę z ciepłym powietrzem i intuicyjny pilot. Latem 2017 jako uzupełnienie pilota będzie również dostępna wzbogacona o dodatkowe funkcje aplikacja (App) umożliwiająca obsługę urządzenia ze smartfona.

Jak dopasować toaletę do wnętrz łazienki?

Toaleta myjąca AquaClean Tuma zachwyca nie tylko dzięki komfortowym funkcjom. To uniwersalne i kompaktowe rozwiązanie perfekcyjnie pasuje do łazienki w każdym stylu, dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu oraz wyjątkowo smukłej i płaskiej formie. Jego ogromną zaletę stanowi także możliwość elastycznego łączenia z innymi elementami. Dzięki pokrywie dostępnej w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych, nowa toaleta myjąca może być harmonijnie komponowana z różnymi płytami obsługi Geberit i indywidualnie dobrana do konkretnego wystroju łazienki. W ten sposób toaleta myjąca AquaClean Tuma podkreśla walory estetyczne nawet małych łazienek, tworząc z nich w mgnieniu oka prawdziwą oazę komfortu.

toaleta usuwająca brzydkie zapachy geberit
Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma oferuje zaskakująco wiele możliwości aranżacji każdej łazienki

Pamiętajmy, że nowe technologie obejmują wszystkie elementy łazienki. Nawet niepozorną na pierwszy rzut oka toaletę. Jeżeli chcemy zadbać o większy komfort zadbajmy o każdy szczegół. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma będzie od kwietnia 2017 roku dostępna w specjalistycznych sklepach z urządzeniami sanitarnymi.

>> GEBERIT <<
Geberit AquaClean Tuma

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka

Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka

Komentarze
  1. Justyna Frankowska

Zobacz więcej produktów