Innowacja w Twojej kuchni. Poznaj kolekcję Cepella od Deante!

Współczesna kuchnia to miejsce przeznaczone nie tylko do gotowania, czy spożywania posiłków. Coraz częściej staje się ona pełnoprawną częścią salonu, a to z kolei stawia przed nią nowe wyzwania. Stosowane w kuchni rozwiązania muszą być nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Te wymagania doskonale spełnią zlewozmywaki szklano – granitowe z serii Capella firmy Deante.

Dla osób odważnych, lubiących bawić się konwencjami i trendami, marka Deante przygotowała cztery oryginalne motywy graficzne, zdobiące szklane tafle zlewozmywaków. Z kolei bardziej powściągliwym użytkownikom przypadną do gustu klasyczne monokolory – biel i czerń.

zlewozmywaki z szklanymi taflami z motywami graficznymi

Odpowiedni design to nie wszystko

Kolekcja hybrydowych zlewozmywaków Capella to połączenie eleganckiego granitu i nowoczesnego szkła, czyli nietuzinkowego designu z bezpieczeństwem użytkowania. Szklana tafla przyciąga uwagę modnymi nadrukami. Do wyboru są aż cztery wzory: motyw przypominający plastry miodu, kolejny - imitujący betonowe bloki, graficzny wzór z nazwami stolic, oraz kod kreskowy. Kolekcję uzupełniają klasyczna czerń i minimalistyczna biel. Zlewozmywak występuje w dwóch opcjach wykończeniowych – trapezowej i okrągłej krawędzi szkła. Granitowa komora z kolei to gwarancja odporności na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny.

motyw graficzny na nowoczesnym zlewozmywaku

Liczy się funkcjonalność

Dzięki zlewozmywakom Capella marki Deante mycie dużych garnków, a także napełnianie wodą wysokich naczyń nie stanowią już problemu. Głębokie komory Capelli zapewniają codzienny komfort użytkowania. Co więcej, szklany ociekacz jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości. Gładka tafla to idealne miejsce na zapisywanie notatek za pomocą suchościeralnego flamastra, który wystarczy zetrzeć papierowym ręcznikiem. Dodatkowo szklana powierzchnia przyda się podczas wyrabiania ciasta, a także do odstawiania gorących garnków. Produkty są wyposażone w syfony o specjalnej konstrukcji, tzw. space saver’y, pozwalające zyskać dodatkowe miejsce w szafce pod zlewozmywakiem, np. na kosze lub detergenty.

czarny nowoczesny zlewozmywak z kodem kreskowym

Przede wszystkim polski produkt

Kolekcja Capella jest w całości produkowana w Polsce. Seria została doceniona przez kapitułę konkursu „Diament Meblarstwa 2017” w kategorii strefa kuchenna – wyposażenie kuchni, klasa Premium.

nowoczesnym zlewozmywak z motywem graficznym
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź i przekonaj się, że Capella to dobry wybór >>>
>> DEANTE <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Kuchnia

Zobacz więcej artykułów w kategorii Kuchnia

Komentarze