Czego szukasz?
Zobacz także
Konzept - niemieckie kuchnie
Konzept - niemieckie kuchnie
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Colour Concept - ekologiczne i nowoczesne kuchnie w kolorze

Kolory zdradzają więcej szczegółów o każdym z nas, niż mogłoby nam się wydawać... Wielbiciele koloru niebieskiego to karierowicze. Fani koloru czerwonego przeżywają wszystko intensywnie i potrafią cieszyć się z przyjemności, jakie oferuje im życie. Zwolennicy koloru zielonego tryskają energią i są żądni awansu. Entuzjaści koloru żółtego spoglądają wprzód i mocno się angażują. Amatorzy koloru czarnego za wszelką cenę próbują przekonywać innych i dużo wydają.

Kolory tworzą akcenty, decydują o atmosferze w pomieszczeniu, raz sprawiają wrażenie lekkości, innym razem obfitości, raz stanowią wyraz młodości i dynamizmu, innym razem raczej eleganckiego dystansu. W ten sposób każdy może cieszyć się kuchnią w ulubionym kolorze odpowiadającym jego gustom.

Colour Concept od Schuellera to opcja dla wszystkich którzy kochają kolory

W palecie Colour Concept dostepnych jest aż 26 różnych kolorów lakieru satynowego. Niezależnie od tego czy wybierzemy całą kuchnię w jednym z nowoczesnych i modnych kolorów,czy zaakcentujemy kolorem pojedyńcze elementy takie jak półki, panele boczne czy wybrane szafki to zawsze mamy pewność, że nasza kuchnia jest niepowtarzalna i spersonalizowana.

Świeżość w dobrym towarzystwie — pastelowe odcienie

Obecnie trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek ilustrowane pismo o modzie bez pastelowych odcieni. Nowe kolory lakieru satynowego pastelowy różowy i pastelowo żółty stanowią modne dopełnienie dotychczasowej palety kolorów niebieskiego lodowcowego i zielonego szałwiowego. Wnoszą do kuchni letnie akcenty, zwiastują lekkość i radość życia, a do tego można je łączyć na rozmaite sposoby— skomponowane z neutralnymi kolorami i wyrazistymi elementami drewnianymi tworzą indywidualną koncepcję aranżacji.

Fronty w lakierze satynowym? - Tak! Ale tylko ekologicznym

Wszystkie 26 odcienie kolorów Colour Concept powstają na bazie wody w ekologicznym procesie Dual Cure zakończonym suszeniem promieniami UV— uszlachetnianiem powierzchni gwarantującym jeszcze lepszą jakość. Proces ten daje nam absolutną pewność, że mamy do czynienia z ekologicznym i bezpiecznym produktem.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności