Jak wybrać funkcjonalne baterie łazienkowe? Deante doradza jaką armaturę warto zainstalować!

Wyposażenie łazienki w praktyczne akcesoria to podstawa, aby czuć się w niej naprawdę komfortowo. Nieodłącznym elementem tego wnętrza jest armatura. Właśnie dlatego powinniśmy zadbać o to, aby dobór baterii łazienkowych był jak najbardziej przemyślany. Deante doradza, jaką armaturę warto zainstalować.

Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie zarówno wygląd baterii łazienkowych, jak i funkcjonalność oraz ergonomię. Firma Deante zadbała o uniwersalny, ale jednocześnie nieszablonowy kształt baterii Alpinia. Najnowsza kolekcja armatury została stworzona z myślą o osobach poszukujących prostoty i ponadczasowych rozwiązań. Według Mateusza Cyganka i Macieja Koczańskiego z łódzkiej pracowni TU Architekci Alpinia wyróżnia się minimalistycznym designem, pozwalającym stworzyć modną i funkcjonalną łazienkę.

wysoka bateria umywalkowa

Bateria umywalkowa stojąca

Smukłe linie i opływowy kształt, charakterystyczne dla całej kolekcji Alpinia, to doskonały przykład zrównoważonego designu. Niewielkie gabaryty i prosta forma z pewnością wpłyną na komfort codziennego użytkowania, a subtelne zaokrąglenia pozwolą bez trudu utrzymać armaturę w czystości. Przekonała się o tym Kinga Petrus – autorka bloga perfekcyjnawdomu.pl, która zainstalowała produkt Deante w swojej łazience.

  • W dobrze zaprojektowanym wnętrzu można bez trudu utrzymać porządek. Kolekcja Alpinia wyróżnia się opływowymi kształtami, dzięki czemu jej powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości – mówi Kinga Petrus.

Produkty zostały wyposażone w aerator napowietrzający wodę, który znacznie ogranicza jej zużycie. Do wyboru są dwa modele – z wysokim i niskim korpusem.

Bateria bidetowa

Model bidetowy charakteryzuje zwarta forma i odpowiednie proporcje. Ruchomy aerator na końcu wylewki umożliwia ustawienie strumienia wody pod odpowiednim kątem.

Bateria natryskowa i wannowa

Z kolei baterie natryskowa i wannowa wyróżniają się minimalistycznymi, płaskimi korpusami. Ich nieduże gabaryty pozwalają zastosować każdą z nich w niewielkich pomieszczeniach. Oba rodzaje zostały pokryte chromowaną powłoką. Kolekcja Alpinia obejmuje szeroką gamę modeli. Dzięki wyborowi produktów z jednej serii możemy zachować spójny wystrój łazienki. Produkty są objęte aż 7-letnią gwarancją.

Kolekcja jest już dostępna w wybranych sklepach internetowych.

>> Dowiedz się więcej o kolekcji ALPINIA <<
wysoka bateria umywalkowa wpuszczana w blat

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze

Zobacz więcej produktów