Czego szukasz?
Zobacz także
Geberit Geberit
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Nie oszczędzaj na komforcie. Od początku stawiaj na jakość w łazience!

Pewien projektant powiedział kiedyś, że design jest niezwykłą podróżą ku odkrywaniu innowacyjnych rozwiązań. Rzeczywiście - funkcjonalność, stojąc na równi z estetyką, na nowo zdefiniowała sztukę projektowania wnętrz. Dzięki niej, współczesne przestrzenie mieszkalne są nie tylko piękne, ale i maksymalnie komfortowe. Pamiętaj zatem, że urządzając nowe mieszkanie nie warto oszczędzać na wygodzie. Produkty, które wybierasz powinny być inwestycją na długie lata - zwłaszcza te, z których będziesz korzystać codziennie.

Marka Geberit od ponad 40 lat dba, aby każdy dzień mógł być dla Ciebie synonimem komfortu. Designerzy marki doskonale zdają sobie sprawę, że łazienka dawno przestała być miejscem konwencjonalnym, służącym wyłącznie dbaniu o higienę i zaspakajaniu naturalnych potrzeb. Obecnie łazienkowa przestrzeń powinna przypominać modne SPA - być wnętrzem pełnym świetnego designu oraz ergonomicznych urządzeń, które ułatwiają codzienną pielęgnację i zapewniają maksymalne poczucie czystości. W tę ideę doskonale wpisuje się najnowszy produkt marki Geberit - innowacyjna toaleta i deska myjąca Geberit AquaClean Tuma.

Dlaczego warto wybrać wysokojakościową miskę Rimfree®?

Utrzymanie czystości w łazience wcale nie jest rzeczą łatwą. Dotyczy to przede wszystkim urządzeń sanitarnych, które stale narażone są na rozwój groźnych bakterii - zwłaszcza w trudno dostępnych zakamarkach. Projektanci firmy Geberit postanowili podjąć wyzwanie i stworzyli bezkołnierzową miskę WC, Rimfree®. Jak sama nazwa wskazuje, produkt pozbawiony jest wewnętrznego elementu okalającego miskę ustępową. Dzięki temu brud nie gromadzi się pod ceramicznym kołnierzem, a linia kompaktu prezentuje się lekko i bardzo estetycznie. Oprócz tego, firma Geberit opracowała specjalną technologią spłukiwania wody, która obficie i bardzo dokładnie obmywa wnętrze miski. Innowacyjny system oraz trwałe, wysokojakościowe materiały sprawiają, że wraz z produktem Geberit otrzymujesz gwarancję wygodnej, czystej i szykownej łazienki na długie lata!

W jaki sposób powstał komfortowy produkt Geberit AquaClean Tuma?

Komfortowe rozwiązania na dobre zawitały do współczesnych wnętrz. Urządzając nowe mieszkanie nie oszczędzamy na praktycznych, nowatorskich aranżacjach. Wygodny modułowy narożnik w salonie, wielofunkcyjna zabudowa meblowa, inteligentne sterowanie oświetleniem… Dlaczego by zatem nie zaprosić śmiałych innowacji do łazienki? Samomyjąca się toaleta? To już nie koncept rodem z przyszłości, ale rzeczywistość wykreowana przez renomowanego desinger’a, Christopha Behlinga. Projektant opracował rewolucyjny produkt specjalnie dla firmy Geberit. Jego ambicją było połączenie wszystkich innowacyjnych rozwiązań, jakie producent wprowadził na rynek już wcześniej. W ten sposób powstała luksusowa, wielofunkcyjna toaleta myjąca o świetnym, ponadczasowym designie - Geberit AquaClean Tuma. Dzięki niej codzienne korzystanie z łazienki zyskuje zupełnie inny, zaskakująco funkcjonalny wymiar.

Dlaczego Geberit AquaClean Tuma to zupełnie nowa jakość?

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma, łączy w sobie fantastyczne wzornictwo i zaawansowane technologie. Produkt został wyposażony w bezkołnierzową ceramiczną miskę Rimfree® oraz technologię natrysku WhirlSpray, który dba o utrzymanie wnętrza kompaktu w nieskazitelnej czystości. Oprócz tego, Geberit AquaClean Tuma może pochwalić się ogrzewaniem deski toaletowej, sprytną suszarką, a także systemem usuwania nieprzyjemnych zapachów. Jego ogromną zaletą jest także wbudowane urządzenie, pomagające zatroszczyć się o higienę intymną. Ramię natryskowe można z łatwością dopasowywać do indywidualnych potrzeb - zarówno intensywność oscylacji, jak i strumienia wody. Warto wspomnieć, że wszystkie z wymienionych opcji można kontrolować przy pomocy ergonomicznego pilota lub ściennego panelu dotykowego, zasilanego bateriami. System jest bardzo intuicyjny i łączy się z mechanizmem sterującym toaletą przez Bluetooth.

Geberit AquaClean Tuma - w duecie czy solo?

Geberit AquaClean Tuma to nie tylko urządzenie inteligentne i funkcjonalne, ale i szalenie estetyczne. Jego dyskretny, opływowy kształt sprawia, że produkt doskonale dopasuje się do każdej aranżacji - zarówno klasycznej, jak i stylizowanej czy też zupełnie nowoczesnej. Przypominamy, że system dostępny jest wraz z bezkołnierzową miską ceramiczną Rimfree®, jednak jak zaznacza producent, można go potraktować również jako element adaptacyjny, który łatwo dopasuje się do wcześniej zamontowanego kompaktu WC. To niesamowite, że jeden produkt sanitarny kryje w sobie tyle rozmaitych, praktycznych funkcji i jednocześnie zachwyca ponadczasową, uniwersalną formą.

Urządzając swoje pierwsze mieszkanie nie warto iść na kompromisy. Oczywiście, rozsądne ustępstwa w życiu bywają jak najbardziej wskazane, jednak w świecie aranżacji wnętrz, niekoniecznie. Geberit AquaClean Tuma nie uznaje półśrodków, dając Twojej łazience tylko to, co najlepsze - prawdą jest bowiem, że świetna jakość, nie zna strachu przed upływającym czasem.


Inne artykuły w tej kategorii