Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Galeria Wnętrz Domar
Galeria Wnętrz Domar
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

9 Noc z Designem już 22 czerwca we Wrocławiu! Wstęp wolny

Wielkie nazwiska światowego dizajnu, wystawy projektantów tworzących w rytmie slow-design, atrakcje i promocje. Chcecie wiedzieć, co obecnie jest modne we wnętrzach? Szukacie nowych rozwiązań do domu i wyjątkowych okazji? Chcecie poznać wzornictwo, które pozytywnie wpływa na jakość i radość życia? Nie może Was zatem zabraknąć we Wrocławiu na 9 Nocy z Designem. Już 22 czerwca 2017 r. w godzinach od 19:00 - 24:00 przekonamy się, jak wzornictwo wpływa na naszą codzienność.

Odbywająca się pod hasłem #Zwolnij impreza zachęca nas do zatrzymania się i spojrzenia na życie z uważnej perspektywy a prezentowane ekspozycje, produkty i rozwiązania pokażą nam, że dobre wzornictwo może poprawić jakość i radość życia Co roku Noc z Designem przybliża Wrocławianom  współczesne idee, prezentuje nowości, wzornicze ciekawostki, prace uznanych projektantów wnętrz, ekspozycje i animacje związane tematycznie z ideą przewodnią wydarzenia. Bezpośrednią inspiracją tegorocznej edycji był cytat z filmu Wanga: DYM : „Zwolnij. Jeżeli dasz sobie chociaż trochę czasu, zauważysz więcej”. To  manifest życia uważnego, zorientowanego na piękno, rozwój, koncentrację na tym, co ważne i wartościowe. Podczas 9 Nocy z Designem pokazany zostanie dizajn, który służy człowiekowi, wspierający zrównoważone życie, ekologiczny, mądrze korzystający z dóbr naturalnych, dostarczający radości wynikającej z obcowania z dobrze zaprojektowanymi produktami.

Co nas czeka w tym roku?

20 WYSTAWCÓW / 14 WYSTAW / 10 WARSZTATÓW

W tym roku zainspirują nas „przystanki” dobrego wnętrza, czyli punkty, w których pokażemy dobre wzornictwo i produkty wspierające ważne aspekty życia – np. tworzące mikroklimat w mieszkaniu, sprzyjające integracji rodziny i przyjaciół, pokazujące sposoby spędzania wolnego czasu. Uczestnicy Nocy z Designem będą mieli do dyspozycji mapę prowadzącą ich przez poszczególne przystanki i pokazującą korzyści z szeroko pojętego slow-dizajnu. Na pewno będzie okazja spotkać znanych projektantów, którzy promują wzornictwo polskie i lokalne. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy prawdziwe gwiazdy - Gości Specjalnych: Dorotę Koziarę, Tomka i Gosię Rygalik i Oskara Ziętę. Pojawi się kolejna odsłona Marek Dolnośląskich, Dobry Tydzień Projektanta i meblorzeźby z plenerów Dobroteki. Będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez najemców, promocje i warsztaty DIY. Strefy chilloutu, muzyka na żywo i znakomity catering. Śmiałków zaprosimy do skosztowania włoskiej kuchni w restauracji na 36 metrowym dźwigu. Wszystkich ciekawostek i znakomitych gości nie sposób wymienić, dlatego warto przyjść i przekonać się osobiście, że design może być piękny, twórczy i funkcjonalny.

Gdzie i kiedy odbędzie się Noc z Designem #Zwolnij?

22 czerwiec 2017

Galeria Wnętrz Domar

ul. Braniborska 14, Wrocław

Godz. 19:00 - 24:00

Wstęp bezpłatny, parking bezpłatny


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności