Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Wygraj dom z natury po raz wtóry!

Almette po raz drugi spełnia marzenia! Przed nami kolejna edycja loterii, w której do wygrania jest dom położony w urokliwym zakątku kraju. Poznajcie relację ubiegłorocznych zwycięzców, przenieście się do świata, gdzie przyroda jest inspiracją oraz ucieczką od codziennych obowiązków i – przede wszystkim – dowiedzcie się, co zrobić, aby wygrać!

Wyobraź sobie wszystkie odcienie zieleni pokrywające malowniczą scenerię za oknem. Zamknij oczy i poczuj powiew świeżego powietrza, hulającego pomiędzy konarami smukłych sosen. Zaproś do domu odrobinę natury, z którą przy akompaniamencie radosnych śpiewów skowronka, zasmakujesz szczęścia drobnymi kęsami. Sielanka i relaks będą panoszyć się po pokoju, podczas gdy Ty na hamaku zakołyszesz się w takt melodii wygrywanej przez przyrodę. Zimą otocz się ciepłem kominka, odpływając do krainy marzeń, a latem – w poszukiwaniu przygód – wędruj górskimi szlakami. Taka codzienność, to zapewne pragnienie każdego miłośnika naturalnych inspiracji, a z Almette ten stan jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko wziąć udział w loterii!

Za nami I edycja loterii Almette „Dom z natury”, w której rodzina z okolic Zielonej Góry, wygrała dom z natury, wyposażony po brzegi we wszystkie możliwe udogodnienia.

Nowoczesne sprzęty RTV oraz AGD, wygodne i komfortowe meble, a nawet ciepłe koce niezbędne podczas zimowych wieczorów, zastawy naczyń, ręczniki i pościel są już w posiadaniu rodziny, która wzięła udział w I edycji loterii realizowanej przez markę Almette. Piękny drewniany dom zlokalizowany u podnóża gór, urządzony wewnątrz ze staranną troską o każdy detal, jest źródłem wielu radości domowników, pozwalając rozkoszować się pięknem natury dookoła i korzystać z atutów każdej pory roku. Odwiedziliśmy panią Agnieszkę z rodziną w ich magicznym miejscu na ziemi, by podzielić się z Wami wrażeniami z pierwszego roku pobytu w ich domu z natury. Zapewniamy, że zdjęcia nie oddają całkowitego uroku tego miejsca!

Teraz i Ty możesz spróbować swojego szczęścia i wygrać podobny dom, który jest nagrodą główną w II edycji loterii Almette: "Dom z natury".

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w loterii Almette?

Żeby wziąć udział w loterii, należy kupić serek Almette z informacją o loterii, a następnie w dniach od 01.09 do 31.10.2017 zarejestrować kod znajdujący się na wieczku produktu. Można to zrobić na dwa sposoby:

  1. Wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie loterii, lub
  2. Wysyłając wiadomość SMS pod numer 71200 o treści DOM.KOD Z WIECZKA (np. DOM.12AB34CD).

Do czasu ogłoszenia wyników zachowaj paragon oraz wieczko z opakowania serka Almette. Wszystkie szczegóły możesz przeczytać w regulaminie promocji oraz na stronie loterii.

Przypominamy, że na zgłoszenia Almette czeka od 01.09.2017 do 31.10.2017! Zatem… do dzieła! Kto wie, może za rok spotkamy się właśnie u Ciebie na śniadaniu z chrupiącym pieczywem i serkiem Almette? Nie zwlekaj i dołącz do naturalnych szczęśliwców!

Kliknij i zobacz Spacer 3D

Kliknij i zobacz Wnętrze 3D

Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności