Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Co zrobić, by pranie stało się przyjemnością? Poznaj nowe funkcje pralek, które zmienią Twoje podejście do prania

Męczący dzień w pracy, melancholijna aura za oknem i ogromny korek w drodze powrotnej do domu. Wchodzisz do łazienki, a tam kosz na bieliznę pełen brudnych rzeczy. W pokoju syna spod łóżka wyglądają niezbyt świeże skarpetki, a w pralni witają sterty ubrań czekających na swoją kolejkę. To szara codzienność, której w żadnej sposób nie da się ominąć – domowy obowiązek z listy koniecznych do zrobienia. Na szczęście dziś pralki wykonują za nas szereg czynności, a innowacyjne technologie sprawiają, że pranie staje się... przyjemnością. Tak – to możliwe!

Zapomniana skarpetka, niedoprana koszula, długie cykle prania i niebotyczne rachunki za energię i wodę to zaledwie część domowych zmartwień, których winowajcą jest niewłaściwa pralka. Kto by pomyślał, że teraz możemy zatrzymać pranie, by dorzucić sukienkę, a dozowanie płynu do płukania nie będzie już metodą prób i błędów. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w pralkach marki BOSCH, pranie przestanie być uciążliwym obowiązkiem!

Koniec z odmierzaniem środka piorącego!

Środki piorące to konieczność, by ubrania zachowały estetyczny wygląd i świeżość, jednak ich dozowanie może stać się prawdziwą udręką! Za mało detergentu oznacza możliwość niedokładnego prania i kłopoty z usunięciem trudnych plam, za dużo z kolei to dodatkowe cykle prania, wyższe koszty i większe zużycie środków. Jak więc odmierzyć idealną dozę? Najlepiej, gdy ktoś zrobi to za nas! System i-DOS to najlepszy wybór dla wygodnych - sam wykrywa rodzaj tkaniny, ilość wsadu, stopień zabrudzenia, a nawet twardość wody po to, by automatycznie dozować sobie detergent i sprawić, że pranie będzie perfekcyjnie czyste, a proces prania ekonomiczny**. Wystarczy jednorazowo napełnić zbiorniczek, by prać do 20 razy, bez konieczności jego uzupełniania.

<h2 id="podwójnie-czyste-pranie">Podwójnie czyste pranie!</h2>
<p>Pralnia pełna jest różnorodnych chemikaliów usuwających wszelkie zarazki, które panoszą się po naszym domu, ale z nowoczesnymi rozwiązanymi możemy znacznie ukrócić listę niezbędnych detergentów. Pomocnikiem w doprowadzeniu pluszaków i koszul do bezwzględnej perfekcji może być funkcja <strong><em>ActiveOxygen</em> wykorzystująca delikatną mgiełkę złożoną z cząsteczek tlenu</strong>. W ten sposób <strong>usuniemy aż 99,99% bakterii</strong>* – nawet podczas prania w niskich temperaturach – by mieć pewność, że każdy niemowlęcy kocyk czy ulubiony sweter pozbawione są zarazków. Technologia VarioPerfect®  z funkcją <em>ActiveOxygen</em> to dobry wybór <em>dla eleganckich</em> i <em>troskliwych</em> – zapewnia pranie bez konieczności oddzielania dziecięcych ubranek od bielizny, zero wcześniejszego namaczania i wstępnego prania ręcznego!</p>
<p>* Do 99,99% redukcji E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, bakteriofagów MS2 w programie prania „Mix cold“ z dodatkiem środka piorącego w płynie w zalecanej ilości i przy wielkości wsadu 4 kg – badanie MB 7623/15 z dnia 29 lipca 2015 r., przeprowadzone przez wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH dla BSH Hausgeräte GmbH.</p>

Podwójnie czyste pranie!

Pralnia pełna jest różnorodnych chemikaliów usuwających wszelkie zarazki, które panoszą się po naszym domu, ale z nowoczesnymi rozwiązanymi możemy znacznie ukrócić listę niezbędnych detergentów. Pomocnikiem w doprowadzeniu pluszaków i koszul do bezwzględnej perfekcji może być funkcja ActiveOxygen wykorzystująca delikatną mgiełkę złożoną z cząsteczek tlenu. W ten sposób usuniemy aż 99,99% bakterii* – nawet podczas prania w niskich temperaturach – by mieć pewność, że każdy niemowlęcy kocyk czy ulubiony sweter pozbawione są zarazków. Technologia VarioPerfect® z funkcją ActiveOxygen to dobry wybór dla eleganckich i troskliwych – zapewnia pranie bez konieczności oddzielania dziecięcych ubranek od bielizny, zero wcześniejszego namaczania i wstępnego prania ręcznego!

* Do 99,99% redukcji E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, bakteriofagów MS2 w programie prania „Mix cold“ z dodatkiem środka piorącego w płynie w zalecanej ilości i przy wielkości wsadu 4 kg – badanie MB 7623/15 z dnia 29 lipca 2015 r., przeprowadzone przez wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH dla BSH Hausgeräte GmbH.

Ktoś zapomniał wrzucić skarpetkę?

Zapomniana skarpetka, ulubiony T-shirt ukryty za łóżkiem i jedwabna bluzka, która jakimś sposobem zabłądziła w gąszczu rzeczy przeznaczonych do prania, zawsze dziwnym trafem znajdą się akurat wtedy, gdy pralka rozpoczęła już cykl i nic nie da się robić. Każdy kto choć raz robił pranie, doskonale zna to niefortunne zrządzenie losu. Nowoczesna technologia marki BOSCH to idealne rozwiązanie dla zapominalskich – oferuje błyskawiczne i łatwe problemu, ponieważ wystarczy włączyć pauzę i wrzucić zgubę do środka. Praktyczny przycisk Start/Pauza umożliwia przerwanie włączonego programu oraz powrót do niego w dowolnie wybranym momencie.

Efektywne pranie = mniejsze rachunki i ekologia

Ekologia jest w modzie, a niższe rachunki to klucz do osiągnięcia równowagi w domowym budżecie, dlatego coraz większą uwagę przywiązujemy do efektywnych rozwiązań.

Dzięki technologii VarioPerfect®, nasza pralka także może być eko. A to za sprawą funkcji EcoPerfect, idealnej dla tych, którzy z troski o środowisko naturalne mogą poświęcić na pranie odrobinę więcej czasu przy równoczesnej oszczędności energii. Dzięki EcoPerfect, pranie staje się ekonomiczne, a pobór energii zmniejsza się aż o 50%. Innowacyjna technologia wraz z wysoką klasą energetyczności A+++ pralek BOSCH sprawią, że pranie będzie znacznie mniej uciążliwe dla portfela!

<h2 id="dla-zabieganych-szybkie-pranie">Dla zabieganych – szybkie pranie!</h2>
<p>Poza oszczędnościami finansowymi, istotny jest też aspekt czasu, bo zabiegany współczesny człowiek wie, jak cenna jest każda upływająca minuta. W tym celu technologia <em>VarioPerefect®</em> – dostępna w rozwiązaniach BOSCH – oferuje propozycję <em>dla zabieganych</em>, która wiąże się z możliwością ograniczenia <strong>czasu prania nawet o 65%</strong>. Dzięki funkcji <em>TimePerfect</em>, można szybko doprowadzić do czystości ulubione jeansy, w których chcemy wyjść na wieczorne spotkanie ze znajomymi czy zwyczajnie – skrócić przymusowe zajęcia do niezbędnego minimum i zająć się tym, co przyjemne.</p>

Dla zabieganych – szybkie pranie!

Poza oszczędnościami finansowymi, istotny jest też aspekt czasu, bo zabiegany współczesny człowiek wie, jak cenna jest każda upływająca minuta. W tym celu technologia VarioPerefect® – dostępna w rozwiązaniach BOSCH – oferuje propozycję dla zabieganych, która wiąże się z możliwością ograniczenia czasu prania nawet o 65%. Dzięki funkcji TimePerfect, można szybko doprowadzić do czystości ulubione jeansy, w których chcemy wyjść na wieczorne spotkanie ze znajomymi czy zwyczajnie – skrócić przymusowe zajęcia do niezbędnego minimum i zająć się tym, co przyjemne.

Innowacyjność dostępnych rozwiązań sprawia, że domowe obowiązki przestają być balastem. Teraz pranie może być szybkie, ekonomiczne i ekologiczne, a efekty w postaci czystych ubrań zapewnią zdrowie i bezpieczeństwo wszystkim domownikom – od tych raczkujących i poznających świat po eleganckich, troskliwych, zabieganych, zapominalskich, oszczędnych i wygodnych.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności