Nowa pralka - nowe możliwości. Poznaj sposoby na pranie szybkie, tanie i ekologiczne

Projekt pierwszej pralki opracował Amerykanin, James King w 1851 roku. Jej działanie opierało się na wykorzystaniu pary oraz na… kręceniu korbą! Sprzęt elektryczny zaczęto konstruować dopiero pół wieku później, tuż po wynalezieniu silnika elektrycznego. Przyglądając się historii, trudno wyjść z podziwu, jak wiele zmieniło się przez ostatnie sto lat. Współcześnie rynek podbijają pralki inteligentne, które sprawiają, że pranie przestaje być problematycznym obowiązkiem, wymagającym wiele czasu i wysiłku.

Współcześni designerzy stale powtarzają, że to urządzenia AGD powinny być dostosowane do nas – nigdy odwrotnie. Rzeczywiście, w dzisiejszym świecie, w którym czas zdaje się pędzić szybciej niż kiedyś, warto rozsądnie gospodarować każdą minutą. Praca, studia, pasje, życie rodzinne i towarzyskie – żyjąc intensywnie nietrudno dostrzec, jak krótka jest doba! Oszczędność czasu jest zatem w cenie, a skoro tak, warto inwestować w innowacyjne sprzęty, które pracują szybko i intuicyjnie. Firma Samsung okazuje się wytrawnym kolekcjonerem cennych minut – inteligentne pralki są tego jasnym dowodem!

nowoczesna pralka umożliwiająca wkładanie brudnych rzeczy podczas prania

Pranie szybkie, oszczędne i zawsze czyste

Czysta, pachnąca i elegancka garderoba od wieków stanowi wizytówkę dam i dżentelmenów. Nic zatem dziwnego, że zanim pojawiły się pralki napędzane energią elektryczną, stosowano rozmaite, często bardzo czasochłonne sposoby, który miały gwarantować odzieży nieskazitelną czystość. Na przestrzeni ubiegłych stuleci, zarówno przez niewielkie, wiejskie łaźnie, jak i wytworne salony kąpielowe, przewinęły się drewniane kijanki, tary, balie i miednice. Dziś, przeszło 160 lat od wynalezienia pierwszej bębnowej pralki, możemy cieszyć się nowoczesnymi modelami dbającymi o komfort i czas domowników. Z wielkich marzeń o pralce designerskiej, inteligentnej i energooszczędnej powstał model z technologią Eco Bubble™, który pozwala prać każdy rodzaj tkanin w niskich temperaturach. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że środek piorący zamieniany jest w aktywną pianę, która w kilka chwil wnika w strukturę tkaniny i skutecznie usuwa plamy! A co z tymi trudnymi do wywabienia plamami? Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk na panelu sterowania pralki i uruchomisz opcję Aktywnej Piany. To specjalny program namaczania ubrań w aktywnej pianie przed rozpoczęciem prania, który dzięki dużej ilości piany dogłębnie wnika w tkaninę i usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

nowoczesna pralka samsung

Pralka inteligentniejsza, niż sądzisz

Dawniej awarie pralki bywały ogromnym utrapieniem! Czasem jednak brak wody okazywał się po prostu zakręconym kranem, a nie awarią wymagającą wzywania fachowca. Współczesne rozwiązania sprawiają, że pralki Samsung to modele ciche, solidne i przede wszystkim – inteligentne. Pralka Eco Bubble™ jest tego sztandarowym przykładem. Dzięki systemowi Smart Check przy pomocy telefonu, możesz monitorować drobne usterki urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że w kilka chwil uda Ci się dowiedzieć, jaki problem wystąpił i jak go naprawić. System Smart Check to zatem gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy, które musiałbyś przeznaczyć na wizyty fachowców. Idąc z duchem czasu, pralki oferują też zdalne sterowane! Dzięki funkcji Smart Control możesz sterować i monitorować pracę pralki będąc poza domem. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfona uruchomisz urządzenie, wybierzesz odpowiedni program prania, a także,dostaniesz powiadomienie o zakończonym cyklu. Innym przykładem troszczenia się urządzenia o Twoją kieszeń jest system Eco Check, który pomoże Ci monitorować na bieżąco zużycie wody i energii elektrycznej. Masz więc wiedzę o tym, jak wydajny jest Twój sprzęt na co dzień.

pralka samsung

Sprytne drzwi – dodaj pranie do pralki w trakcie jej pracy

Świat stale pędzi do przodu, a my, wraz z nim. W ferworze codziennych zajęć coraz trudniej znaleźć czas na rozkoszowanie się chwilami w gronie najbliższych czy fundowanie sobie drobnych przyjemności. A gdyby tak spróbować zwolnić tempo? Gdyby tak znaleźć metodę na zaoszczędzenie cennych minut, które można poświęcić temu, co naprawdę ważne? Jednym ze sprawdzonych sposobów okazuje się pralka Samsung AddWash™. To pierwszy model na rynku, który może pochwalić się dodatkowymi drzwiami. Zagubiona skarpetka? Zawieruszony t-shirt? Teraz już nie musisz czekać na ukończenie cyklu prania, aby rozpocząć kolejne. Dzięki sprytnym dodatkowym drzwiom, możesz dorzucić do prania zapomniane fragmenty garderoby – wystarczy zatrzymać urządzenie przyciskiem pauza, uchylić dodatkowe drzwi AddWash i voilà! Warto zaznaczyć, że zapomniane rzeczy możesz dodać nawet wtedy, kiedy urządzenie jest w fazie płukania czy odwirowywania.

funkcjonalna pralka samsung

Szybkie pranie się opłaca!

Innym atutem pralki Samsung AddWash™ jest Program Superszybkie Pranie – wystarczy jedyne 59 minut, aby urządzenie ukończyło pełny cykl! To kolejna świetna wiadomość dla osób, które pragną oszczędzać czas na wykonywaniu domowych obowiązków. Dzięki takiej opcji zyskujesz cenne minuty, które możesz przeznaczyć na relaks z dobrą książką czy spotkanie z przyjaciółmi. Superszybkie pranie docenisz także szykując się na spontaniczne wakacje czy nagły wyjazd służbowy. AddWash™ błyskawicznie wypierze Twoją garderobę – nawet tę znacznie zabrudzoną. Za niezwykłą sprawność pralki odpowiada m.in. wspomniana wcześniej technologia Eco Bubble™, która szybciej wnika w tkaniny, bez potrzeby czasochłonnego podgrzewania wody. Oznacza to, że oszczędzasz nie tylko czas ale także… pieniądze. Innym istotnym aspektem, który w ogromnym stopniu wpływa na energooszczędność pralki Samsung AddWash™, jest innowacyjny silnik Digital Inverter. To wyjątkowe urządzenie, które zapewnia wydajność energetyczną, minimalny hałas oraz 10-letni okres gwarancji. Klasa energetyczna A+++ mówi sama za siebie!

>> Poznaj pralki SAMSUNG <<
pralka samsung w garderobie

Pralki Samsung AddWash™ i Samsung Eco Bubble™ – na każdą kieszeń i pogodę!

Letnie miesiące tuż, tuż, a skoro tak, czas zatroszczyć się o letnią garderobę! Przewiewne sukienki i jasne koszulki wymagają przecież specjalnego traktowania. Wiele z nich jest uszytych z bardzo delikatnych tkanin, takich jak len, bawełna czy jedwab, a to oznacza nic innego, jak konieczność prania w niskich temperaturach. W takich okolicznościach wybór jest oczywisty – pralki wykorzystujące technologię Eco Bubble™. Delikatne bąbelki nie tylko pozwalają zaoszczędzić Twój czas i cenną energię, ale troszczą się o najbardziej delikatne materiały. Oprócz tego, nie wszyscy wiedzą, że pralka Samsung Eco Bubble™ może pochwalić się specjalną budową bębna Diamond. Jego opływowy kształt oraz otwory odpływowe przypominające kształtem diamenty, chronią delikatne tkaniny przed uszkodzeniem. Zapewniamy, że możesz mu powierzyć najbardziej zwiewną letnią kreację!

Pralki Samsung to o wiele więcej niż urządzenia, które znaliśmy do tej pory. To inteligentne koncepty o świetnym wzornictwie, w pełni dostosowane do potrzeb domowników. Pralki troszczące się o delikatne tkaniny, energooszczędne, a nawet komputerowo wskazujące własne usterki… To nie wizja przyszłości, a teraźniejszość! W tym kontekście nie dziwią zatem słowa znanej profesor, Shoshana Zuboff – technologia czyni świat nowym miejscem.

>> SAMSUNG <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka
Komentarze

Anonimowy użytkownik

Polecamy również :)
  • Dodano rok temu
:)
  • Dodano rok temu

Zobacz więcej produktów