Nowoczesna pralka – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Za sobą mamy już czasy, kiedy pralka była tylko kolejnym, niezbędnym w domu urządzeniem. Dziś coraz częściej chcemy, by to urządzenie nie tylko wykonywało właściwe dla niego zadania czy było proste w obsłudze, ale także odpowiednio wyglądało, idealnie wpasowując się w wystrój naszej kuchni czy łazienki. Firma Beko znalazła idealną odpowiedź na obie te potrzeby, skoncentrowaną w nowej linii pralek segmentu premium.

Nowe pralki Beko dysponują szeregiem unowocześnień, które wydatnie ułatwią nam obowiązek prania, a także poratują w sytuacjach awaryjnych. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na technologię Air Therapy (na przykład w modelu Beko PWTV9744XWA), czyli przepływ gorącego powietrza we wnętrzu pralki, umożliwiający skorzystanie z kilku ekspresowych, wygodnych rozwiązań. Wśród w nich znajdziemy program odświeżania 1 kg prania w ciągu zaledwie 30 minut, wygodny zwłaszcza w przypadku, w którym potrzebujemy szybko ubrać się na ważną, niezapowiedzianą okazję. Jeśli mamy trochę więcej czasu, przydatny może okazać się program Wypierz i wysusz, który odda nam 1 kilogram suchych, gotowych do włożenia ubrań już w 120 minut.

Z drugiej strony, jeśli naszym problemem będzie brak czasu na wyjęcie prania z pralki po zakończonym cyklu, z pomocą przyjdzie technologia Fresh Therapy, czyli regularne ruchy bębna przez 8 godzin po zakończeniu prania. Dzięki nim pranie leżące w bębnie pozostanie świeże i niewygniecione. O dobry stan ubrań po praniu zadba także funkcja Steam Cure, czyli możliwość dodania porcji gorącej pary na początku lub na końcu cyklu, by łatwiej usunąć brud lub zmniejszyć zagniecenia po intensywnym praniu.

Zobacz wszystkie pralki BEKO >>

Nie zapominajmy również o wygodzie użytkowania i kwestii oszczędności. Modele Beko WTE9644XWD i PWTV10744XWAD dysponują wygodnym systemem autodozowania, dzięki któremu detergent do prania i płyn do płukania uzupełnimy tylko raz na co najmniej kilkanaście prań. Pralki te również same dobiorą ilość detergentu do wybranego programu, dbając o to, by nie marnować go bez potrzeby. Dodatkowo, za ekonomię użytkowania wszystkich pralek Beko Premium odpowiada ich wysoka klasa energetyczna – od A+++ (-10%) nawet do A+++ (-30%).

Nowe pralki Beko Premium dysponują nie tylko bogatym wnętrzem pod postacią niezawodnego silnika inwerterowego, ale także urzekającym wyglądem zewnętrznym. Zwarta bryła urządzenia ozdobiona jest szerokimi, jednolitymi drzwiami z chromowanym uchwytem, a za komunikację z użytkownikiem odpowiada cyfrowy wyświetlacz, dostępny również w wariancie srebrnym. Jeśli szukamy pralki w niestandardowym kolorze, warto zwrócić uwagę na modny, grafitowy model Beko WTV8744XM.

Nowoczesna pralka to już nie tylko urządzanie, które doskonale spełnia swoje podstawowe funkcje użytkowe. Dziś skutecznie ułatwia nam wykonywanie codziennych obowiązków, pozwalając na szybkie odświeżenie, ekspresowe wypranie i wysuszenie ubrań, a także utrzymanie ich w świeżości nawet wtedy, kiedy zapomnimy wyjąć je z bębna. Nie mniej ważny jest również wygląd pralki, która powinna przecież doskonale pasować do naszych wnętrz. Pralki Beko z segmentu premium to idealne połączenie walorów użytkowych oraz estetycznych, które sprawdzi się w każdym domu.

>> BEKO <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze