Bezpieczeństwo, komfort i idealny nastrój – nowoczesne systemy w Twoim domu

Dom – nasza osobista przystań na mapie codzienności. Jest synonimem azylu, bezpieczeństwa i komfortu. Może być idealnie urządzony i wyposażony, wyglądać obłędnie i cieszyć wzrok, kiedy tylko przekraczamy jego próg. Są jednak rzeczy, których nie można kupić – poczucie bezpieczeństwa, uczucie komfortu otaczającego nas po trudnym dniu, a także wyjątkowy nastrój. Ale czy na pewno?

Co, jeśli mógłbyś mieć pewność, że Twój dom i bliscy w nim przebywający są zawsze bezpieczni? Gdyby wszystkie banalne dylematy towarzyszące Ci w chwili opuszczania domu po prostu nie istniały? Czy na pewno zamknąłem drzwi i odłączyłem żelazko… kto choć raz pędził z powrotem przez miasto, by sprawdzić, czy wszystko jest na swoim miejscu?

biały salon, biała sofa, drewniany stolik, metalowa lampa stołowa z białym abażurem

Inteligentny system w nowoczesnym domu

Nowoczesne technologie to odpowiedź na bolączki dnia powszedniego – dzięki nim w każdej chwili i w każdym miejscu sprawdzisz, co dzieje się w Twoim domu, a kiedy wrócisz, światła zapalą się same, w salonie będzie ciepło, a jeden gest sprawi, że już za chwilę będzie na Ciebie czekać gorąca kawa. Teraz to możliwe – FIBARO stanie na straży domowego ogniska, a także ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie.

FIBARO łączy dopełniające się wzajemnie produkty w inteligentny system, który zajmie się Twoim domem. Ty będziesz nim zarządzał – za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa. Produkty FIBARO cechują się modułowością, dzięki czemu wybierzesz te, które idealnie spełnią Twoje oczekiwania – dzięki bezprzewodowości i wyjątkowemu designowi staną się również oryginalną ozdobą mieszkania.

Ich stan oraz działanie masz zawsze pod kontrolą – niezależnie od tego, w jakim miejscu na Ziemi jesteś, potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Z powodzeniem zapanujesz nad poborem energii elektrycznej i zmniejszysz rachunki – inteligentny system zmierzy zużycie, dzięki czemu zaprogramujesz go tak, by uzyskać jak największe oszczędności przy zachowaniu maksymalnego komfortu użytkowania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wychodzących z domu bliskich przestrzegamy, by na siebie uważali – na zewnątrz czeka przecież wiele zagrożeń. Zapominamy jednak, że to w domu spędzamy większość czasu i zgodnie ze statystykami, to właśnie tam zdarza się najwięcej wypadków. Boimy się pożaru, ulatniającego się czadu czy gazu, a także zalania czy włamania – jednak pochłaniająca nas codzienność sprawia, że nie myślimy o nich w kategorii zagrożeń. Lepiej zapobiegać, niż leczyć – dzięki pomocy nowoczesnych systemów FIBRO konsekwencje przykrych wypadków można minimalizować.

Inteligentna automatyka wykrywa **potencjalne zagrożenie** i podejmuje działania mające na celu jego **eliminację**. SMO ...

Inteligentna automatyka wykrywa potencjalne zagrożenie i podejmuje działania mające na celu jego eliminację. SMOKE SENSOR włączy alarm, gdy wyczuje zadymienie, dzięki czemu będziesz mógł zareagować na niebezpieczeństwo pożarowe w jego początkowej fazie – system odetnie dopływ gazu i otworzy możliwe drogi ewakuacji. CO SENSOR wykryje nawet nieznaczne podwyższenie stężenia tlenku węgla w powietrzu, może uruchomić wentylację i otworzyć okna. FLOOD SENSOR odłączy dopływ wody, gdy czujnik wykryje zalanie, zanim mała awaria zamieni się w powódź. Niezależnie od tego, czy wypoczywasz w sypialni, czy wyjechałeś na wakacje – FIBARO powiadomi Cię o niebezpieczeństwie za pośrednictwem aplikacji.

Czujnik otwarcia i temperatury DOOR/WINDOW SENSOR zadba, by Twoje drzwi i okna były zamknięte wtedy, kiedy powinny. Dzięki temu w razie deszczu zamkniesz okno dachowe, mimo że jesteś w pracy, a kiedy ktoś spróbuje włamać się do środka – system natychmiast wyśle Ci informację i uruchomi alarm. W razie dłuższego wyjazdu możesz zaprogramować FIBARO tak, by dom sprawiał wrażenie zamieszkanego – wieczorem włączy światła i telewizję, a nawet podleje ogród.

>> Bezpieczny dom z FIBARO
biała sypialnia, system sterowania inteligentnym domem

Komfort dopasowany do Twoich potrzeb

Twoja wygoda i zadowolenie to najważniejsze składowe domowego komfortu. Co, jeśli mógłbyś za pomocą jednego kliknięcia dopasować warunki swojego domu do stylu życia i rytmu dnia? Wyobraź sobie poranki, podczas których nie musisz tracić czasu na rutynowe czynności – otwieranie rolet, zapalanie świateł, włączanie czajnika i radia. System FIBARO zrobi to za Ciebie, kiedy tylko przyciśniesz THE BUTTON. Wybierz odpowiednie akcje i ilość przyciśnięć, które mają je uruchomić, a inteligentny przycisk zajmie się resztą.

MOTION SENSOR może sterować różnymi urządzeniami – wykryje ruch i rozświetli ciemny korytarz, kiedy nocą będziesz szedł do łazienki, w razie pobudki dziecka oświetli jego pokój i obudzi Cię byś mógł sprawdzić, czy wszystko w porządku.

Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, czujnik ruchu pozwoli Ci na monitorowanie tego, co aktualnie dzieje się w środku. Dzięki niemu będziesz miał pewność, że nikt obcy nie kręci się po Twoim domu, a także dowiesz się, czym pod Twoją nieobecność zajmuje się pies. Możliwości użycia MOTION SENSOR i połączenia go z innymi urządzeniami są nieograniczone – dopasujesz go do wszystkich swoich potrzeb.

>> Pozwól sobie na wyjątkowy komfort

Stwórz wyjątkowy nastrój jednym gestem

Rodzinne chwile to wyjątkowe momenty w naszym życiu – chcemy, by były magiczne, nastrojowe i jedyne w swoim rodzaju. Nie ma lepiej zagospodarowanego czasu, niż ten spędzony z bliskimi – nie trać go na stres i maratony włączania świateł i ustawiania temperatury – FIBARO zatroszczy się o Ciebie i Twoją rodzinę.

THE HEAT CONTROLLER zadba o optymalną temperaturę dopasowaną do Twojego stylu życia, dzięki temu pozwoli również na uzyskanie realnych oszczędności. Ta rewolucyjna głowica termostatyczna wykryje również nagłe otwarcie okna i wyłączy ogrzewanie. Precyzyjnie dostosuje temperaturę do pomieszczenia, a także liczby przebywających w nim osób.

Idealny nastrój pomieszczenia – oświetlenie i temperaturę ustawisz za pomocą jednego gestu. SWIPE od FIBARO oprócz prostych ruchów wykrywa całe ich kombinacje. Dzięki jednemu przesunięciu dłoni zapalisz i zgasisz światła w przedpokoju i włączysz telewizor. Bez wstawania z kanapy uchylisz okna, by przewietrzyć mieszkanie, włączysz ogrzewanie lub wstawisz wodę na herbatę. SWIPE możesz wykorzystać na wiele niestandardowych sposobów – wyobraźnia nie zna ograniczeń. Dzięki uniwersalnemu designowi będzie ozdobą Twojego mieszkania – umieść w nim ulubione zdjęcie, a pozostanie dyskretną ramką o magicznych właściwościach.

>> Wprowadź do wnętrza idealny nastrój

Nowoczesne systemy FIBARO stworzą inteligentny dom, który zaopiekuje się Twoimi bliskimi. Zagwarantują poczucie bezpieczeństwa i komfortowe warunki dla codziennego funkcjonowania – z nimi zapomnisz o zmartwieniach dotyczących zagrożeń, bo zawsze będziesz na nie przygotowany. Raz na zawsze pożegnasz poranne maratony gaszenia świateł, zamykania okien, ustawiania temperatury i wyłączania domowych sprzętów – by zrobić to wszystko, od dziś wystarczy jeden gest. Różnorodność funkcji i zastosowań sprawi, że domowe technologie dopasują się do Twojego rytmu i wszelkich potrzeb.

>> FIBARO <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze