Jak najlepiej zadbać o czystość w strefie toalety? Poznaj zalety misek bezkołnierzowych CleanOn!

Brytyjskie badania wykazują, że w toalecie średnio w ciągu życia spędzamy 90 dni. Gdy dodamy do tej wartości ilość dni, które poświęcamy na sprzątanie i mozolne szorowanie trudno dostępnych miejsc, a obok zestawimy wartości wydane na silne detergenty i zużycie wody śmiało możemy stwierdzić, że toaleta to ważna część codzienności. Co zrobić, by stała się bardziej ekonomiczna i higieniczna?

Oszczędne zużycie wody, większa czystość i brak trudności z usuwaniem zabrudzeń to zaledwie początek zalet bezkołnierzowej konstrukcji misek WC i kompaktów. Przeczytajcie jakie są pozostałe atuty innowacyjnej technologii, która zdominowała strefę toalety. Jeśli chcecie wiedzieć dlaczego warto wymienić starą muszlę klozetową, zapraszamy do lektury!

łazienka w stylu nowoczesnym, betonowa podłoga, lustro ścienne z podświetleniem, plakat hulka

Miska bez rantu, czyli...?

Miska bez rantu, WC bez kołnierza wewnętrznego czy toaleta bez obrzeża – takimi terminami określa się specjalną konstrukcję misek WC i kompaktów, dzięki którym osiągniemy perfekcyjną czystość w łazience. W tradycyjnych muszlach klozetowych spotykamy kołnierz wewnętrzny, gdzie najczęściej skrywają się groźne bakterie, które nawet z pomocą specjalnych szczotek są trudne do usunięcia. Nie bez powodu sprzątanie toalety to czynność, którą oddalibyśmy w ręce kogoś innego. Pozbawienie misek bezkołnierzowych problematycznego rantu powoduje, że wewnętrzna część toalety jest idealnie gładka oraz wolna od zakamarków i zagłębień. Atutem rozwiązania jest również innowacyjna technologia spłukiwania, dzięki której strumień wody rozprowadzony po profilowanej bryle ceramiki dociera na każdy milimetr powierzchni, usuwając wraz ze swoim nurtem osady i brud.

Jeszcze więcej higieny!

Wystarczy otworzyć szafkę z detergentami lub przyjrzeć się sklepowym półkom, by dostrzec jak ogromnym problemem są bakterie rozprzestrzeniające się w toalecie. Niestety, tradycyjne miski WC to źródło zarazków, z którymi każdej soboty stajemy do walki uzbrojeni w szczotki i coraz silniejsze chemikalia. W tej potyczce zazwyczaj odnosimy klęskę, z uwagi na trudny dostęp do siedliska osadów i wirusów. W technologii bezrantowej brak kołnierza oznacza brak miejsc do rozprzestrzeniana się uciążliwych zabrudzeń, co w praktyczne wiąże się też z ograniczaniem czasu przeznaczonego na czyszczenie toalety i większą higieną. To silny strumień wody wykonuje za nas część pracy, podczas gdy my możemy jedynie przetrzeć wnętrze miski bezkołnierzowej miękką ściereczką i cieszyć się perfekcyjną czystością! Z łazienkowej półki mogą zniknąć produkty obiecujące wygraną z zarazkami, bo innowacyjny system spłukiwania i specjalna konstrukcja to gwarancja higieny bez wysiłku i kosztów.

Oszczędne zużycie wody = mniejsze rachunki!

Miski WC i kompakty pozbawione kołnierza to także świadome podejście do zużycia wody oraz inwestycja w tańszą i bardziej ekologiczną łazienkę. Toalety bezkołnierzowe w technologii CleanOn marki Cersanit – przystosowane do ekonomicznych systemów spłukiwania 3/5 l, 3/6 l oraz 2,5/5 l – zapewniają lepsze, bardziej wydajne i efektywne działanie, przy mniejszym zużyciu cennego zasobu, co prowadzi do zminimalizowania wydatków. Na stan gotówki wpływa także ograniczenie korzystania z inwazyjnych środków chemicznych i detergentów, które w tradycyjnych muszlach klozetowych są koniecznością. Woda, która obywa dokładnie milimetr po milimetrze gładką powierzchnię miski WC usuwa wszelkie bakterie i zarazki, gwarantując olśniewającą czystość. To technologia przyjazna nie tylko dla środowiska, lecz także wpływająca zasadniczo na grubość portfela!

miska bezkołnierzowa

Co jeszcze gwarantuje innowacyjność w strefie toalety?

Pozbawienie misek WC i kompaktów kołnierza wewnętrznego sprawia, że z zewnątrz niczym nie różnią się od misek z kołnierzem, a wewnątrz są estetycznie wykończone. Innowacyjne toalety Cersanit CleanOn dostępne są w wielu seriach producenta – od nowoczesnych, po klasyczne – i dają szeroki wybór wariantów pasujących do każdej aranżacji. Innowacyjność strefy toalety nie kończy się jednak wyłącznie na technologii bezrantowej. Dzięki specjalistycznej krzemowej powłoce CleanPro – występującej w linii EASY – możemy niemal wyeliminować przywieranie osadów i brudu. Najnowsze serie - np. Caspia, Como czy City Oval wyposażone są w deski sedesowe Slim z funkcją łatwego wypinania za pomocą jednego przycisku One Button Easy-Off. Dodatkową zaletą desek duroplastowych jest ich antybakteryjność.

>> Dowiedz się więcej o technologii CLEAN ON <<

Łazienka to miejsce, w którym szukamy nie tylko piękna i jakości, lecz także innowacji ułatwiającej zmagania z codziennymi zadaniami. Bez wątpienia takim rozwiązaniem jest miska WC lub kompakt pozbawiony wewnętrznego kołnierza. Ten pogromca zarazków to gwarancja higieny, oszczędność związana z mniejszym zużyciem wody oraz obowiązkowy element ekonomicznego i ekologicznego wnętrza.

>> CERSANIT <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze

Anonimowy użytkownik

Mam bezkolnierzowa... Polecam :-)
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

mam bezkolnierzowa też polecam
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Mam taką bardzo polecam.
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

chyba przed chwilą wyszedł facet bo kibel otwarty...
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Polecam😊
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Też mam taką,i muszę przyznać że bardzo łatwo utrzymać czystość.
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

W strefie toalety...a nie można zwyczajnie zadbać o czystość w toalecie?😕
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Mam taką super sprawa POLECAM!!!!!
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Mam takie dwie w domu i absolutnie odradzam !!!! Woda źle się spłukuje i nie obmywa całej muszli . Ponadto chyba już 5 razy reklamowalam deskę wolnoopadającą bo albo skrzypi albo po jakimś miesiącu użytkowania przestaje być wolnoopadającą. Producent - Cersanit chyba zdaje sobie sprawę z niedoskonałości swojego produktu, ponieważ wymienia deski bez zająknięcia. Nie polecam !!!
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Musiała Pani mieć pecha, bo ja jestem zadowolona i z muszli i deski wolnoopadajacej, wszystko super, idealne do utrzymania w czystości :-)
 • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Ja mam z Koła i jest ok, deska nadal wolno opada juz 3 lata 😉 a muszla bezkolnierzowa-rewelacja. Polecam
 • Dodano rok temu

Zobacz więcej produktów