Homebook.pl na Warsaw Home 2018

Planujecie wyjazd na targi Warsaw Home? Zapraszamy do wizyty na naszym stoisku!

Przez cały czas trwania targów będzie u nas działać HOMEBOOK Cafe & Chillout Room, w którym zobaczycie premierowe wydanie albumu Homebook Design vol.5, napijecie się aromatycznej kawy, posłuchacie relaksującej muzyki granej na żywo, a w sobotę weźmiecie udział w inspirującym spotkaniu z ekspertkami urządzania wnętrz. Będziemy na Was czekać w dniach 4-7 października 2018 r. w PTAK WARSAW EXPO, stoisko E 2.1.

Partner Homebook.pl na Warsaw Home: VOX. Projekt stoiska: JMW ARCHITEKCI

Nasze atrakcje:

· Spotkanie „Jak się urządzić i nie zwariować, czyli wnętrzarskie zakupy z głową" | 6 października o g. 13.00 | Warsaw Home | hala E, stoisko 2.1. Poznajcie przydane wskazówki w zakresie urządzania mieszkania i domu. Spotkanie poprowadzą Agnieszka Pasieka-Adamek (projektantka wnętrz, autorka książki „Od inspiracji do aranżacji”) oraz Dagmara Jakubczak (autorka bloga FORelements.pl, projektantka wnętrz i historyk sztuki).

Podczas spotkania wspólnie porozmawiamy m.in. o tym:

· jak poruszać się po wnętrzarskich trendach?

· jak odnaleźć swój własny wnętrzarski styl?

· jak zaplanować układ funkcjonalny mieszkania lub domu?

· jak policzyć koszty materiałów i wyposażenia niezbędnych do remontów domu?

· jak stworzyć harmonogram prac remontowych?

· HOMEBOOK Cafe & Chillout Room oraz konkurs| 4-7 października | Warsaw Home | hala E, stoisko 2.1

Stoisko Homebook.pl przemieni się w kreatywną przestrzeń kawiarniano-wypoczynkową (projekt autorstwa pracowni JMW Architekci, wyposażenie marki VOX). Wśród zieleni i przy akompaniamencie muzyki granej na żywo będziecie mogli przejrzeć premierowy album Homebook Design vol. 5, napić się pysznej kawy i… wziąć udział w konkursie. Zadanie jest bardzo przyjemne! Wystarczy, że podczas oglądania naszego albumu zaznaczycie na specjalnej ankiecie najciekawszy Waszym zdaniem projekt. Co 10 uczestnik głosowania na ulubiony projekt targowej publiczności wygra najnowszy Homebook Design – album z polskimi wnętrzami, który pokochali projektanci i blogerzy!

Wstęp na targi Warsaw Home jest płatny. Szczegóły na stronie organizatora: TUTAJ >>

Adres targów Warsaw Home: Al. Katowicka 62, Nadarzyn

O VOX (Partner Homebook.pl na Warsaw Home)

VOX to marka, która wierzy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego swoją kompleksową ofertę wnętrzarską, od mebli i drzwi, aż po systemy ścienne i podłogi, tworzy w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnego człowieka.

O JMW ARCHITEKCI (Autorzy projektu stoiska)

JMW Architekci to biuro architektury i projektowania wnętrz, założone w 2008 roku przez architektów Krzysztofa Jachowicza, Łukasza Michalskiego i Jakuba Wiśniewskiego. Bogate portfolio JMW udowadnia doświadczenie, wiedzę i wszechstronność zespołu, a także umiejętność odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby Inwestorów.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Inne
Zobacz więcej artykułów w kategorii Inne
Komentarze