Przycinamy ceny wiosną!✂️ Bestsellery w supercenach!
Kärcher
Kärcher
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Nowoczesne parownice - skuteczne jak zawsze, wygodne w użyciu jak nigdy przedtem!


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Kärcher.


Parownice Kärcher to klasa sama w sobie. Znane są klientom ze swej skuteczności w usuwaniu wszelkich zabrudzeń i to bez korzystania z detergentów. Nowa linia tych wydajnych urządzeń nazwana SC Easy Fix posiada liczne udogodnienia, dzięki którym praca parownicą staje się jeszcze łatwiejsza.

Co wyczyści parownica?

Parownice znajdują zastosowanie w każdym mieszkaniu i domu, bo mnóstwo w nich twardych powierzchni wodoodpornych, które tradycyjnie sprzątane są czyste tylko powierzchownie! Parownice stosuje się do czyszczenia twardych posadzek (kamień, lastrico etc.), armatury kuchennej i łazienkowej, fliz, okapów, płyt grzejnych, luster i okien.

Para jest jednym z najbardziej higienicznych i skutecznych mediów czyszczących - usuwa nawet najtrudniejsze cząstki brudu, penetrując całą czyszczoną powierzchnię, w tym wąskie szczeliny i pory materiału. Para opuszczająca dyszę ma temperaturę około 100°C. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, do której przylega. Ta różnica temperatur sprawia, że cząsteczki brudu rozszerzają się mocniej niż powierzchnia, a to powoduje niemal samoczynne odspajanie się brudu.

Dlaczego czyszczenie parowe?

Metoda czyszczenia parowego jest szczególnie rekomendowana osobom posiadającym dzieci oraz alergikom. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Środki chemiczne nigdy nie są w pełni bezpieczne dla zdrowia, mogą uczulać a ich pozostałości znajdują się po czyszczeniu na powierzchniach w domu. Czyszczenie parowe eliminuje ten problem ponieważ parownica czyści bez detergentów. Nie musisz się więc obawiać, gdy Twój maluch bierze do buzi zabawki leżące na podłodze.

Dodatkowo według badań naukowych zleconych przez firmę Kärcher Instytutowi Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn parownice są skuteczne w usuwaniu bakterii najczęściej spotykanych w domu, czyli pałeczek gram – ujemnych w tym Salmonelli i bakterii coli a także bakterii gronkowca złocistego i bakterii paciorkowca jelitowego. Skuteczność parownicy oceniono w tym badaniu na 99,99%.

Prostota obsługi

Najbardziej znaczącą zmianą w odniesieniu do dotychczasowej linii parownic Kärcher jest nowa dysza podłogowa. Zastosowano w niej szereg ulepszeń, dzięki którym mycie podłogi parownicą jest bardzo proste, szybkie i skuteczne. Zamiast obecnie stosowanych zaczepów na ściereczkę jest ona mocowana na rzepy. Jest to duże udogodnienie, ponieważ mocowanie ściereczki jest o wiele łatwiejsze i szybsze. Zastosowana w dyszy technologia lamelli (czyli małych otworów rozmieszczonych na całej szerokości dyszy) poprawia przepływ i równomierne rozmieszczenie pary oraz zapewnia dłuższy kontakt podłogi z parą. Kolejna innowacją w tej dyszy jest ruchomy przegub. Pozwala on na ergonomiczne czyszczenie, łatwe manewrowanie i sprawne czyszczenie wokół przeszkód oraz pod meblami. Dodatkowo dysza Easy Fix jest sprężysta, czyli posiada zakres ruchu w kierunku góra dół. Co ważne dysza Easy Fix pozwala czyścić podłogi bez kontaktu z zabrudzeniami. Dysza jest dostępna we wszystkich modelach parownic tj.: SC 1 Easy Fix, SC 2 Easy Fix, SC 3 Easy Fix, SC 4 Easy Fix oraz SC 5 Easy Fix.

Kolejną wartą uwagi zmianą jest zastosowanie zamiast dotychczasowych ściereczek frotte, ściereczek z lepszego gatunku tkaniny jaką jest mikrofibra. Zapewnia ona co najmniej 20% lepszą wydajność czyszczenia w porównaniu do ściereczki frotte. Również powłoczka na dyszę ręczną jest w nowej linii parownic wykonana z wydajnej mikrofibry. Posiada ona ściągacz a nie rzep, jak to ma miejsce w starszej wersji, dzięki czemu wymiana powłoczek jest dużo łatwiejsza.

Ciekawą nowością, która okaże się bardzo przydatna i rozszerzy możliwy zakres zastosowań parownicy jest nakładka do dywanów. Posiada ona system zakładania na dysze typu „Slide-In”, który polega na tym, że nie musimy schylać się aby założyć lub zdjąć nakładkę. Z jej pomocą odświeżymy swoje dywany i powierzchownie je oczyścimy.

Z nową linią parownic Kärcher SC Easy Fix możemy zapomnieć o uciążliwym i czasochłonnym sprzątaniu. Te nowoczesne urządzenia sprawią, że stanie się ono niemal przyjemnością! Nasz dom będzie lśnił czystością, a my będziemy mogli cieszyć się pięknym wnętrzem i dobrym samopoczuciem.


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Kärcher.Inne artykuły w tej kategorii

Sponsorowane Szybkie i bezproblemowe sprzątanie? Poznaj odkurzacz, który odmieni oblicze codziennych obowiązków

Szybkie i bezproblemowe sprzątanie? Poznaj odkurzacz, który odmieni oblicze codziennych obowiązków

Sponsorowane Harmonogram porządków - jak przygotować dom na Święta?

Harmonogram porządków - jak przygotować dom na Święta?

Sponsorowane Porządki pełną parą

Porządki pełną parą

Sponsorowane Rewolucja w myciu podłóg! Mop elektryczny FC 5 Kärcher

Rewolucja w myciu podłóg! Mop elektryczny FC 5 Kärcher

Sponsorowane Rewelacja do małego mieszkania – odkurzacz VC 5 Kärcher

Rewelacja do małego mieszkania – odkurzacz VC 5 Kärcher

Sponsorowane Ekstremalna siła – odkurzacze WD marki Kärcher

Ekstremalna siła – odkurzacze WD marki Kärcher

Powiadomienie

Zapisz się do newslettera i nie przegap okazji

  • Informacje o promocjach
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności

Wysyłka

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

10 lat na rynku

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Raty 0%

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Zwrot do 60 dni

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.