✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

KONKURS dla blogerów: co kryje Twoje wnętrze?

Pokaż nam, co kryje Twoje wnętrze!

Jesteś blogerem? Weź udział w naszym konkursie, odbierz nagrodę gwarantowaną i zawalcz o nagrodę główną – Twoje wymarzone produkty dla domu o wartości 5000 zł!

Dodatkowo, najciekawsze wpisy konkursowe będziemy na bieżąco publikować na fanpage’u Homebook.pl, a z autorami wybranych zgłoszeń przeprowadzimy wywiad, który opublikujemy na Homebook.pl!

Co kryje Twoje wnętrze?

Największe znaczenie w naszym otoczeniu mają te przedmioty, z którymi czujemy się związani. Te, które do nas pasują, budzą pozytywne skojarzenia, sprawiają, że przestrzeń staje się ciepła, oswojona, po prostu nasza. Im lepiej wnętrze współgra z nami i naszą osobowością, tym lepiej się w nim czujemy. Pokaż nam, co kryje Twoje wnętrze i jak odzwierciedla Twój charakter!

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

KROK 1: załóż konto na Homebook.pl i zamień je na profil specjalisty – blogera.

KROK 2: na swoim profilu stwórz ideabook o nazwie „Co kryje moje wnętrze?” i dodaj do niego produkty, o których marzysz – to właśnie one trafią do Twojego wnętrza, jeśli wygrasz!

KROK 3: na swojej stronie internetowej lub blogu opublikuj post, w którym opiszesz m.in. 3 elementy wystroju Twojego mieszkania najlepiej oddające Twoją osobowość. Nie narzucamy tytułu wpisu, długości tekstu ani ilości zdjęć. To od Ciebie zależy, jak pokażesz czytelnikom swój charakter we wnętrzu.

UWAGA! W treści lub na końcu wpisu umieść aktywny link do ideabooka „Co kryje moje wnętrze?”.

Przykład: Biorę udział w konkursie Homebook.pl i walczę o mój wymarzony wystrój wnętrza: https://www.homebook.pl/Ideabooks/Users?userId=1145097

KROK 4: wyślij wiadomość na adres konkurs@homebook.pl z linkiem do Twojego wpisu konkursowego.

Przykład: Cześć! Przesyłam link do mojego konkursowego wpisu: www.blogani.pl/wnetrze-takie-jak-ja. Pozdrowienia!

Twój udział w konkursie oznacza, że zapoznałeś się i akceptujesz regulamin konkursu oraz zasady przetwarzania danych osobowych.

<h2 id="każde-zgłoszenie-w-konkursie-nagradzamy-albumem-homebook-design-vol.5">Każde zgłoszenie w konkursie nagradzamy <a href="https://homebookdesign.pl/" rel="nofollow">Albumem Homebook Design vol. 5</a>!</h2>
<p><strong>ZNAMY LAUREATKĘ KONKURSU &quot;CO KRYJE TWOJE WNĘTRZE?&quot;!</strong></p>
<p><a href="https://www.homebook.pl/ideabooki/673228_co-kryje-moje-wnetrze" rel="nofollow">Marta</a> <strong>- gratulujemy!</strong></p>
<p>Zwyciężczyni  zostanie poinformowana o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.</p>

Każde zgłoszenie w konkursie nagradzamy Albumem Homebook Design vol. 5!

ZNAMY LAUREATKĘ KONKURSU "CO KRYJE TWOJE WNĘTRZE?"!

Marta - gratulujemy!

Zwyciężczyni zostanie poinformowana o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.


Inne artykuły w tej kategorii