2. Forum Home & Garden Products Marketing, 13-14 listopada 2019

Druga edycja Forum dla praktyków odpowiedzialnych za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych oraz prowadzenie wielokanałowej komunikacji w sektorze Home and Garden odbędzie się 13-14 listopada 2019 w Warszawie. Pierwsze spotkanie zgromadziło blisko 100 osób!

2. Forum Home & Garden Products Marketing

W gronie tegorocznych prelegentów znaleźli się przedstawiciele marek: AGATA, JYSK, GROHE, GRUPA KOMANDOR, REHAU POLSKA, SELENA, NOWY STYL, jak również inspiratorzy, badacze rynku i inni.

Raport Tradedoubler wskazuje na 23-procentowy wzrost wartości zamówień w sektorze Home & Garden i 3. miejsce dla Polski w rankingu europejskim w 2019 r. Tak wielki potencjał rynku motywuje liderów branży do aktywności na polu maksymalizacji korzyści z dobrej koniunktury.

Dlatego spotykamy się wszyscy razem w listopadzie, aby zrealizować cel Forum, jakim jest wypracowanie gotowych do wdrożenia rozwiązań odpowiadających na kluczowe wyzwania sektora:

  • Jak sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów?
  • Co zrobić, aby doświadczenie klienta w kontakcie z marką na każdym etapie zakupu było pozytywne?
  • Jak dzięki platformie e-commerce precyzyjnie i szybko dotrzeć do klienta, aby nie zostać w tyle?

Zainspiruj się pomysłowymi kampaniami, wykorzystaj siłę ecommerce’u, odkryj, jak rozmawiać z Twoim klientem – i wiele więcej.

Poznaj fachowców i pasjonatów z branży, którzy w twórczej wymianie doświadczeń znajdują odpowiedzi na najbardziej nurtujące problemy branży Home & Garden.

Więcej o 2. Forum Home & Garden Products Marketing.

Patronem wydarzenia jest Homebook.pl.

2. Forum Home & Garden Products Marketing
Home & Garden Products Marketing >>

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Inne
Zobacz więcej artykułów w kategorii Inne
Komentarze