Czarne baterie łazienkowe – do jakich wnętrz pasują i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Elegancka, wyważona, szykowna. W branży modowej niezmiennie na piedestale, jeśli chodzi o ponadczasowe trendy. Czerń od lat stanowi symbol galanterii i doskonałego smaku, przypominając nam jednocześnie, że „mniej znaczy więcej”. Nic zatem dziwnego, że projektanci wnętrz coraz chętniej zapraszają ją do modnych przestrzeni, stawiając na nieoczywiste czarne dodatki. W ten intrygujący kanon wpisuje się najnowsza odsłona kolorystyczna baterii KLUDI BOZZ. Kolekcja zaskakuje szykownym, czarnym matem, przez co po raz kolejny udowadnia, że nawet bardzo minimalistyczne łazienkowe wnętrze może wyróżniać się nieoczywistymi detalami z charakterem!

czarne baterie w łazience minimalistycznej

Baterie KLUDI BOZZ – czerń doskonała

W świecie, w którym na każdym kroku napotykamy rozmaite bodźce, minimalizm wydaje się być na wagę złota. To estetyka, która pomaga odpocząć, wyciszyć zmysły, stać się bardziej uważnym na wszystko, co nas otacza. W kontekście łazienkowego relaksu, takie aspekty są tym bardziej istotne. Zredukowane formy kolekcji KLUDI BOZZ zostały zainspirowane minimalistycznym podejściem do nowoczesnego wzornictwa. Kształt baterii przywodzi na myśl cylindryczne, nieco industrialne formy, bezkompromisowo okrojone do niezbędnego minimum. Dodatkowo, atramentowa, matowa czerń dodaje całości niezwykłej elegancji, przez co armatura stanowi nie tylko funkcjonalny obiekt użytkowy, ale również swoistą łazienkową ozdobę.

Taka estetyka fantastycznie sprawdzi się zarówno we wnętrzu stricte industrialnym, jak i tym urządzonym w stylu hi tech. Baterie świetnie odnajdą się również w minimalistycznej konwencji skandynawskiej lub eko. Warto zwrócić uwagę, jak głęboka czerń pięknie kontrastuje z mleczną bielą lub szarością architektonicznego betonu. W towarzystwie linii KLUDI BOZZ doskonale poczuje się również granit i marmur, zwłaszcza w klasycznej czarno-białej odsłonie. Aby dodać łazienkowemu wnętrzu bigla, całość można z powodzeniem uzupełnić połyskliwymi dodatkami – najlepiej w odcieniu szlachetnego złota bądź chłodnego chromu.

>> Zobacz wszystkie baterie łazienkowe z kolekcji KLUDI BOZZ BLACK <<

Czarne baterie do łazienki – wzornictwo w duecie z funkcjonalnością

nowoczesne, czarne baterie w minimalistycznej łazience

Projektanci KLUDI postanowili okrasić czernią baterie i wylewki z kolekcji BOZZ, dostępne dotychczas wyłącznie w klasycznym chromie. I tak, jednouchwytowa bateria umywalkowa przyciąga teraz oko eleganckim, ciemnym matem. Oprócz świetnego designu, bateria może pochwalić się miękkim, napowietrzonym strumieniem, do którego idealnego ukierunkowania wystarczy jedynie delikatne dotknięcie prostego uchwytu. Dodatkowo, produkt wykazuje się dużą odpornością na osadzanie się kamienia. Miłośników ekologii z kolei ucieszy fakt, że gwarantuje znacznie mniejsze użycie wody przy zachowaniu komfortu użytkowania, a co za tym idzie, wpływa na niższe koszty eksploatacyjne i opłaty.

Czerń zawitała też do modelu ściennego KLUDI BOZZ, nazywanego również podtynkowym. Bateria może pochwalić się takimi samymi zaletami, jak bateria jednouchwytowa, przy czym jej design został jeszcze bardziej zredukowany. Bateria umywalkowa składa się jedynie z wylewki oraz uchwytu, które zostały umieszczone na jednej rozecie. Oto rozwiązanie idealne dla zwolenników minimalizmu w najczystszej postaci. Estetyka tego rodzaju baterii pozwala na pełne wyeksponowanie surowych, czystych płaszczyzn, które dodatkowo ciekawie kontrastują z charakterną, matową czernią.

czarna bateria podtynkowa

Designerzy KLUDI nadali nową formę kolorystyczną również baterii natryskowej oraz armaturze wannowo-natryskowej KLUDI BOZZ. Dzięki nim można wnieść do łazienkowego wnętrza zupełnie nową jakość – zarówno do przestrzeni wannowej, jak i prysznicowej. Tego rodzaju estetyka doskonale wypada zestawiona np. z surowym betonem architektonicznym czy grubym szkłem. Geometryczny kształt wanny oraz przeszklona kabina prysznicowa typu walk in – oto doskonałe tło dla ekspozycji czarnych baterii. Całość wypada w takiej konfiguracji niezwykle designersko, idealnie wpisując się w świeżą, wielkomiejską konwencję.

czarne, nowoczesne baterie

Najnowsza odsłona nowoczesnych baterii KLUDI BOZZ – oto prawdziwy hit wśród tegorocznych łazienkowych trendów. Niezwykle stylowe, niemal ascetyczne, a przez to wyjątkowo intrygujące, będą idealnym wyborem dla każdego, kto docenia zdecydowane akcenty, czystą formę oraz funkcjonalne, wysokojakościowe rozwiązania.

>> KLUDI <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka
Komentarze

Zobacz więcej produktów