Panele podłogowe – 44 modne wzory, których jeszcze nie widziałeś

SWISS KRONO (dawniej Kronopol), znany od lat producent paneli laminowanych, w 2020 roku wprowadza szeroką gamę nowości w panelach podłogowych. Wśród 44 nowych wzorów znajdziemy szerokie deski, nowe wytrzymałości, a także wspólne wzory z płytą meblową, blatami i dekoracjami Walldesign. Wzorniczo najwięcej pozycji stanowią eleganckie dęby w naturalnych wybarwieniach – mówi Aleksander Czaplicki, Mendżer Produktu SWISS KRONO w Żarach. – Moda na białe i szare wnętrza ciągle trwa, ale gros naszych klientów poszukuje wariantów naturalnej deski dębowej, która stanowi piękną podstawę jasnych wnętrz.

Zdjęcie od SWISS KRONO
Zdjęcie od SWISS KRONO

Platinium Paloma – szeroka deska w grubości idealnej do łączenia

Panele o grubości 8 mm i szerokości 244 mm doskonale nadają się do połączenia z ceramiką. Przy zastosowaniu 2-3 mm podkładu, który oprócz wyrównania posadzki, jest ważnym elementem wyciszenia naszej podłogi, uzyskujemy powierzchnię idealnie pasującą do płytek ceramicznych. Panele Platinium Paloma składają się z 6 wzorów, wśród których znajdziemy dwie naturalne jodełki, które stworzą atmosferę niebanalnych wnętrz np. w stylowych kamienicach.

Kolekcja Platinium Paloma daje nowe możliwości aranżacji w połączeniu takich samych wzorów podłogi i mebli. Dekory Dąb Pradawny, Dąb Canyon i Beton Millenium odnajdziemy od dzisiaj nie tylko w podłogach, ale także w płytach meblowych i blatach kuchennych. Takie zestawienie pozwala zbudować aranżację kuchni, której podłoga będzie harmonizować z blatami w tym samym wzorze i kolorze. Więcej, Platinium Paloma umożliwia zestawić w jednym pomieszczeniu ten sam wzór dekoracji ściennych Walldesign Crema Clara z podłogą o tym samym kolorze. Gratka dla miłośników aranżacji w stylu total look.

Zdjęcie od SWISS KRONO
Zdjęcie od SWISS KRONO

Platinium Zodiak – gra eleganckich odcieni dębu

Nowością jest także świeża kolekcja Platinium Zodiak. Płyta nośna HDF o grubości 10 mm daje dobrą podstawę dla większych przestrzeni otwartych oraz ciężkich mebli. Wysoka klasa ścieralności AC5 pozwala użytkować panele Zodiak we wszystkich suchych miejscach mieszkalnych, tj. pokój dzienny, połączenia otwarte salonu z kuchnią i jadalnią oraz korytarze. Wzorniczo panele Zodiak to 6 eleganckich dębów, które w swoim rysunku mają mało widocznych sęków, a ich największym bogactwem jest gra kolorów. Struktura drewna postarzanego w macie wpisuje się w duży trend matowych powierzchni, które przychodzą do nas z największych targów wzornictwa wnętrzarskiego.

Aqua Zero – podłogi, które nie boją się wody

SWISS KRONO w 2020 roku wprowadza 24 innowacyjne podłogi Aqua Zero w technologii drewnopochodnej. Podłogi Aqua Zero w grubościach 8, 10 i 12 mm dają nowe korzyści klientom, którzy chcą zyskać czas i poczucie pewności. Czym różnią się od tradycyjnych paneli laminowanych SWISS KRONO?

Podłogi SWISS KRONO Aqua Zero to nowa generacja paneli wodoodpornych. Przy wykorzystaniu technologii prasowania włókien drzewnych i szczelnego systemu montażu paneli Aqua Pearl udało nam się stworzyć podłogę, która nie boi się wody. Ułożona powierzchnia paneli przetrwa bez szwanku dobową kałużę rozlanej wody. Jako producent deklarujemy, że panele ani nie przeciekną, ani nie spuchną po 24 godzinach – mówi Aleksander Czaplicki.

Wodoodporne panele podłogowe SWISS KRONO pozwalają także na montaż bez konieczności zastosowania listwy w świetle drzwi z zachowaniem maksymalnych dozwolonych wymiarów układanej powierzchni. Podłogę Aqua Zero można wreszcie sprzątać na mokro oraz za pomocą mopa parowego.

Zdjęcie od SWISS KRONO
Zdjęcie od SWISS KRONO

Aurum Fiori AC6 – podłoga nie do zdarcia

Wśród nowości SWISS KRONO AQUA ZERO znajdziemy także kolekcję z klasą ścieralności AC6, której towarzyszy 40-letnia gwarancja polskiego producenta. Aurum Fiori można zastosować we wszystkich suchych pomieszczeniach domowych, a także w wielu miejscach użyteczności publicznej, np. restauracjach, pubach, sklepach, hotelach itp. Kolorystyka i wzornictwo pochodzi z dębów rodem z Wami i Mazur. Wszystkie wzory zostały przygotowane z piękną strukturą synchroniczną 3D, która podkreśla naturalność dębów za pomocą gry światła.

Wszystkie nowości SWISS KRONO zobaczymy już niebawem w sieci dystrybucji paneli na terenie całej Polski.

>> SWISS KRONO <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Budowa i remont
Zobacz więcej artykułów w kategorii Budowa i remont
Komentarze
W naszych salonach widzimy, że jodełka (taka jak na pierwszym zdjęciu) wraca do łask i podbija serca klientów. W naszych salonach znajdą Państwo wiele interesujących propozycji https://abcdomkrakow.pl/panele-w-jodelke-laminowane-i-winylowe/
  • Dodano 8 dni temu