Co szukasz?
Zobacz także

Szukasz unikalnych mebli? Poznaj sposób na wyjątkowe wnętrze!

Przekonaj się, jak proste i wygodne jest tworzenie jedynych w swoim rodzaju, unikalnych mebli. JestMebel to platforma, za pomocą której samodzielnie zaprojektujesz wymarzony mebel. Zostanie wykonany dokładnie według Twojego projektu, a następnie dostarczony i zamontowany w Twoim domu!

Jak to zrobić?

JestMebel umożliwia tworzenie własnych, spersonalizowanych projektów. Na stronie jestmebel.pl znajdziesz narzędzie – prosty w obsłudze konfigurator online. Za jego pomocą możesz zaprojektować najpopularniejsze rodzaje mebli do pokoju dziecka, gabinetu, sypialni lub salonu: szafkę RTV, regał, biurko, komodę, stolik, a nawet pojedyncze półki. Jak to zrobić? Po prostu wybierz rodzaj mebla, a następnie ustaw poszczególne parametry, w tym wymiar, kolor i dodatki. Dzięki konfiguratorowi szybko i wygodnie zrealizujesz własny projekt – bez wychodzenia z domu. To proste rozwiązanie daje możliwość tworzenia różnorodnych, customizowanych projektów.

Jakie są dalsze kroki?

Po ustawieniu wszystkich parametrów i zaprojektowaniu mebla, złożone zamówienie trafia do produkcji. Wszystkie meble wykonywane są wyłącznie z płyt laminowanych produkowanych w Polsce przez szwajcarski holding SWISS KRONO. Gotowe zamówienie dostarcza fachowiec, a następnie wnosi i montuje mebel we wskazanym przez Ciebie miejscu. Koszt transportu i montażu jest stały, został on już wliczony w cenę zamówionego mebla.

Realizacja zlecenia zajmuje do 14 dni. Na każdym etapie tworzenia mebla możesz liczyć na fachową obsługę – już w fazie projektowania otrzymujesz gotowe zestawienia kolorystyczne, stworzone w oparciu o najnowsze trendy przez profesjonalnych projektantów wnętrz. Zarówno przy produkcji, jak i transporcie, czy też podczas montażu, możesz liczyć na zespół ekspertów JestMebel.

Dlaczego warto?

Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie unikalnego wystroju mieszkania. Własnoręcznie zaprojektowane meble posiadają wyjątkowe cechy i tym samym wyróżniają się spośród tysięcy identycznych, taśmowych produktów: są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, zarówno pod kątem możliwości przechowywania, jak i designu. Co więcej, dla wielu osób, zaprojektowanie własnego mebla może oznaczać początek przygody związanej z aranżacją i dekorowaniem wnętrz.

Twoje korzyści:

  • Możliwość komfortowego i bezpiecznego tworzenia własnych projektów w domowym zaciszu, bez konieczności posiadania wiedzy w tym zakresie: JestMebel zapewnia dostęp do prostego w obsłudze narzędzia.

  • Oszczędność czasu: bez stania w sklepowych kolejkach, bez konieczności samodzielnego transportu i bez montażu na podstawie instrukcji.

  • Szansa na wykazanie się wyobraźnią lub odnalezienie inspiracji dzięki dostępowi do gotowych, modnych kolorystyk opracowanych przez projektantów wnętrz.

  • Szybki czas realizacji zamówienia i dostawy oraz błyskawiczny montaż z zachowaniem najwyższych standardów.

  • Wysoka jakość wykonania, za którą stoi firma SWISS KRONO, posiadająca ponad 50 lat doświadczenia w produkcji płyt i wyrobów drewnopochodnych (materiałem bazowym wszystkich produkowanych mebli są wyłącznie płyty laminowanej gr. 18 mm, posiadające atest higieniczny z klasą E1 i laminat o właściwościach antybakteryjnych).

Dowiedz się więcej. Już teraz zaprojektuj własny mebel: wejdź na stronę jestmebel.pl!

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze