Jaki odkurzacz pionowy wybrać? 5 zalet tego modelu znacznie ułatwi sprzątanie

Funkcjonalność sprzętów AGD jest jednym z najważniejszych aspektów prac domowych. Nic zatem dziwnego, że współcześni projektanci wprost prześcigają się w pomysłach, które mogłyby zmienić sprzątanie w przyjemniejsze i bardziej wydajne zajęcie. Z taką też intencją powstał Hoover H-FREE 500 – bezprzewodowy, wielofunkcyjny odkurzacz pozwalający na maksymalną swobodę podczas sprzątania każdego rodzaju powierzchni. Jakie są jego pozostałe zalety? Sprawdźmy!

odkurzacz pionowy

1. Kompaktowy, poręczny i lekki

Jedną z najważniejszych zalet odkurzacza H-FREE 500 model HF 522NPW 011 jest jego waga i kompaktowość. Jak się okazuje, odkurzacz pozostaje najlżejszym urządzeniem w wachlarzu ofertowym marki Hoover. Jak zaznaczają projektanci, jest niezwykle zwinny i zwrotny, dlatego z łatwością można wyczyścić dzięki niemu bardzo małe przestrzenie – wjeżdża nawet w niskie na 8,5 cm szczeliny pod stołem czy sofą! Oprócz tego odkurzacz jest kompaktowy również w kwestii przechowywania. Ponieważ urządzenie liczy sobie 69 cm wysokości, można je przechowywać w każdym miejscu w pozycji stojącej, bez konieczności montowania ściennych uchwytów. Co równie istotne, model H-FREE 500 jest bardzo lekki – jego waga to jedyne 1,5 kg. Dzięki temu uda Ci się z łatwością manewrować urządzeniem, docierając do najtrudniej dostępnych zakamarków.

2. Wszechstronny, o ergonomicznej budowie

Odkurzacz H-FREE 500 zaskakuje specjalnym bezszczotkowym silnikiem H-LAB. Co dokładnie potrafi tego typu napęd? Jak się okazuje, jego domeną jest bardzo duża siła ssania, która pozwala na usunięcie zarówno drobnego pyłu, jak i większych zanieczyszczeń. Warto również zaznaczyć, że model został wyposażony w długą, wygodną rurę, szczotkę do dywanów, ssawkę 2 w 1 do ścierania kurzu i czyszczenia mebli, zintegrowaną ssawkę szczelinową do punktowego sprzątania, a także sprytną końcówkę do usuwania sierści zwierząt. Model pozostaje zatem jak najbardziej uniwersalny i w pełni wszechstronny – również w kontekście czyszczonych powierzchni. Możesz bowiem odkurzyć nim zarówno podłogę, jak i zabudowę meblową, parapety, a nawet wnętrze samochodu!

3. Wyposażony w wydajną baterię

Dla wielu osób niezwykle istotne jest, aby odkurzacz bezprzewodowy cieszył jak najbardziej wydajną baterią. Z myślą o tym projektanci odkurzacza Hoover H-FREE 500 wyposażyli go w specjalną funkcję trybu automatycznego, dzięki której czas pracy urządzenia może wynieść nawet do 40 minut. Poziom naładowania baterii wskazuje czytelna dioda LED, natomiast samo urządzenie podłączysz w kilka chwil do źródła zasilania – wystarczy zdemontować samą baterię. Czynność przypomina standardowe ładowanie telefonu.

odkurzacz pionowy z bezszczotkowym silnikiem
Dowiedz się więcej o odkurzaczu H-FREE 500 >>

4. Odkurzacz pojemny i łatwy w czyszczeniu

Model Hoover H-FREE 500 może pochwalić się specjalnym systemem bezworkowym, co oznacza, że wszelkie nieczystości są zbierane w funkcjonalnym pojemniku. Odkurzacz dysponuje innowacyjnym systemem One Touch, dzięki któremu w kilka chwil możesz opróżnić wnętrze urządzenia bez kontaktu z zanieczyszczeniami, a jeśli tego wymaga – przemyć je pod strumieniem bieżącej wody. Co równie istotne, zbiornik na zanieczyszczenia ma dużą pojemność aż 0,9 litra, co znacznie zmniejsza częstotliwość jego czyszczenia. Warto wspomnieć także o ergonomicznej szczotce, którą można bez trudu otworzyć w kilka sekund i z łatwością wyjąć z niej splątane włosy.

5. Nowoczesny i intuicyjny

Jak przystało na urządzenie na miarę XXI wieku, odkurzacz Hoover został wyposażony w funkcję Wi-Fi, która umożliwia szybkie połączenie ze smartfonem. Projektanci firmy Hoover opracowali specjalną aplikację Wizard, dzięki której możesz swobodnie monitorować akumulator, stan oraz wydajność odkurzacza nawet poza domem! Oprócz tego dzięki nowoczesnej technologii możesz dowiedzieć się, ile metrów kwadratowych posprzątałeś, jak długo Ci to zajęło i jakich akcesoriów użyłeś, a także otrzymać informacje, ile procent naładowania akumulatora pozostało. Osoby ceniące sobie zdrowy lifestyle mogą także obliczyć ilość spalonych kalorii podczas odkurzania, natomiast miłośnicy technologicznych nowinek pobrać porady dotycząc sposobu konserwacji odkurzacza oraz uzyskać sugestie na temat sposobu korzystania z konkretnych akcesoriów.

odkurzacz pionowy z wi-fi

Dawno minęły czasy, kiedy odkurzacze miały toporną konstrukcję i w znaczny sposób ograniczały zakres sprzątanych powierzchni. Obecnie na rynku można dostać modele, które w pełni dostosowują się do potrzeb użytkowników i ułatwiają dbanie o domowy porządek. Taki jest właśnie Hoover H-FREE 500 – kompaktowy, wszechstronny i niezwykle nowoczesny! 

>> HOOVER <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze
Myślę o tym, żeby sobie sprawić mały akumulatorowy odkurzacz do samochodu, bo w domu w zupełności wystarcza mi samojezdna Roomba. Po najnowszej aktualizacji appki ma jeszcze więcej funkcjonalności.
  • Dodano 13 godzin temu